Logan Cu Volan Pe Dreapta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Arata aiurea cu volan pe dreapta.In spate e urat asa,chel.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #17
      Pozele is din 2005 ))

      Comment


      • #18
        Originally posted by D-FENS View Post
        Arata aiurea cu volan pe dreapta.
        Pentru ca suntem obisnuiti cu ele pe stanga mai mult ca sigur. De altfel mie mi se par aiurea toate masinile cu volan pe dreapta.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #19
          Dati-mi o poza cu masina cu volan pe stanga si v-o fac in 2 sec sa fie cu volan pe drepta.
          numar secundele

          Comment


          • #20
            Bine, dar masina aia chiar are volanul pe dreapta.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #21
              Nu vad care ar fi bataia de joc. Si la vecini nostri unguri se vinde o versiune de logan mai cheala ca AMBIANCE-ul nostru. Asta trebuia sa fie varianta de 5000E, insa cim romanilor le plac "dotarile" ) sau bagat mai mult la variantele FULL deci nu prezenta un interes varianta si mai cheala decat AMBIANCE
              ...de doi lei :p

              Comment


              • #22
                Nici eu nu vad unde e bataia de joc, ca pana la urma e o masina normala, doar Loganul nu e construit numai pentru Romania. Cred ca asa inteleg unii, cand il vad in alte state mai bine cotate ca Romania zic ca isi bat joc de ei.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by andrei View Post
                  Nici eu nu vad unde e bataia de joc, ca pana la urma e o masina normala, doar Loganul nu e construit numai pentru Romania. Cred ca asa inteleg unii, cand il vad in alte state mai bine cotate ca Romania zic ca isi bat joc de ei.
                  puteti zice ce vreti....eu cred ca renault s-a facut de rahat cu "varianta cheala"....luati orice masina de la alt producator din aceeasi clasa cu loganul, tot varianta cea mai ieftina si o sa vedeti ca arata mult mai bn......
                  ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

                  Comment


                  • #24
                    Ok ii o diferenta intre dotari dar si intre preturile de achizitie...
                    ...de doi lei :p

                    Comment


                    • #25
                      Fara nimic personal, mie mi se pare aiurea tot topicul asta, incepand de la titlu. Nu vad unde e bataia de joc? Daca o sa apara TATA Nano in Anglia si vrea sa-si ia cineva, unde e bataia de joc? Daca omului ii place, poa sa aiba tapiterie verde si bordul lila cu picatele rosii. Serios, chiar o umplem de sange cu topicuri de genul asta!

                      Comment


                      • #26
                        Daca nu va place threadul nu trebuie sa postati comentarii.....la discutii generale putem spune orice...ca unora li se par prostii e altceva.......de aceea suntem logan club sa ne zicem parerile despre logan.....si bune si rele........
                        ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google