Ce Parere Aveti De Asimetria Lampilor De Pe Spate?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Mai toate modelele de masini au acum aceasta chestie si eu cred ca e ceva normal,oricum cred ca putin tuning ar rezolva ....dar nu ma deranjeaza cum sunt in prezent ...motorina sa fie

    Comment


    • #17
      Am votat ca nu conteaza f. mult acest aspect , sa mearga masina cat mai multi km fara reparatii ) asta imi doresc.
      KISS FM 1.4 MPI sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by Ionut TWY View Post
        Merci
        Poti spune cat te-a costat?
        Ai schimbat doar stopul sau toata lampa?
        555 RON am schimbat tot stopu , dar poate se gasesc si mai ieftine eu astea le-am vazut mi-au placut le-am luat.
        Si in legatura cu marcile care se respecta la VW passat are doar un singur bec si in plus de asta nu cred ca are mare importanta oricum cand conduci nu le vezi IMPORTANT e sa se vada cand dai cu spatele sa vada ce-i din trafic
        Bart: I am through with working. Working is for chumps.
        Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

        Comment


        • #19
          Simplu, iei un spray rosu si vopsesti tot stopul, deci e simetric. csebalyn si mareom au executat aceasta operatiune si chiar arata bine!
          la mareom arata bine deoarece are semnalizarile clare. la csebalyn fiind semnalizarile galbene, trebuie mai multe straturi de spray.

          pentru detalii, dati un PM la mareom sau csebalyn si cere-ti.


          Last edited by crististreulea; 26 March 2008, 00:57.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google