4 Tuning 03-2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Hai sa vedem si partea buna a lucrurilor NU doar cea negativa ...este un eveniment care se dezvolta de la an la an fata de evenimentele trecute a fost mullt mai bine.
    cateva poze.
    Attached Files

    Comment


    • #17
      Ar trebui apreciat faptul ca exista.
      Se poate imbunatati cu timpul.

      Comment


      • #18
        Vad aici foarte multa nemultumita. Vi se pare atat de usor sa organizezi un eveniment atat de mare mai ales ca a fost format din 3 parti masini tunate motociclete si masini de raliu? A fost cel mai mare eveniment de pana acum pe o suprafata cum nu a mai fost organiza cu un numar foarte mare de masini. Spune-ti ca masinile le vedeti pe strada ok si ce masini vreti sa vedeti? Masini din afara? Cand o sa evolueze destul o sa fie si de afara probabil dar inca suntem la inceput. Incercati voi sa organizati ceva pe plan local nu national sa vedem cat de bine va iese. Nu stiu cati au organizat ceva dar va spun ca este foarte greu. Singurul lucru care nu mia placut a fost ca nu era un orar stabilit si respectat. Eu ca expozant nici nu am stiut cand vine comisia de evaluare sau cand sunt showurile si unde. Dar per total a fost mult mai bine ca anul trecut

        Comment


        • #19
          Mda..desi am fost in Bucuresti pe perioada desfasurarii nu m-a tentat. Puneti poze cei care ati fost.
          numar secundele

          Comment


          • #21
            Eram sigur ca o sa tipe cineva pe tema asta."APV" nu da nimeni vina pe voi cei care ati organizat propriul stand ci pe cei care au gandit organizarea standurilor in sine.A fost mare inghesuiala.Nu esti singurul care stie cum a fost la organizarea standurilor.Cat despre masini ,ce vrea lumea sa spuna este ca daca ai vazut prin afara sunt anumite firme care isi dedica o mare parte din timp, resurse, pentru a pregati masini special pentru show'uri de genul acesta.Aici iar te-ai inselat...!Nu despre voi se vorbea.Ce este drept au fost masini si la cluburi expuse care nu aveau ce cauta acolo.Poate daca ar fi facut o jurizare mai buna inainte ca masinile sa fie alese pentru expunere ar fi fost mai aerisit ...
            EX : + =

            Comment


            • #22
              Nu am organizat eu nici un stand pentru ca cei din clubul din care faceam parte nici macar nu au venit sa incerce sa faca ceva dar stiu ca la altii s-a muncit. Nu zic ca este totul perfect mai este mult pana sa ajungem ca in afara dar inca suntem de la inceput. A fost inghesuiala dar am cel putin un amic care nu a fost primit. S-a facut o selectie dar nu stiu criteriile exact. La fiecare salon se invata cate ceva si pe viitor va fi mai bine

              Comment


              • #23
                Eu sustin acest eveniment.Am respect pt cei care-si expun masinile acolo.Nu stiu cum a fost anul asta,dar anul trecut mi-a placut.Suntem la inceput si trebuie sa tinem cont de acest lucru.Mult succes organizatorilor in viitor!
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #24
                  Aveti dreptate in posturile de mai de sus cu organizarea etc,dar in rest a fost frumos.masini,wati putere,femei,drifturi etc ,numa partea cu organizarea a fost cam proasta ,dar ce sa facem ...e greu ...poate la anu o fi si mai bine.
                  Bafta si numai bine
                  Last edited by Norby89; 23 March 2008, 14:11.
                  sigpic

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google