O Problemă Mondială

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    daca continui cu tine imi iau ban... nu vreau sa ma cert cu tine dar cred ca de la oboseala ti se trage.. incepi sa nu mai intelegi ce spun aici... ti-am tot repetat ca nici eu nu ii prea suport dar acum daca a intrat in familia mea , FARA VOIA MEA ce vrei sa fac?? sa imi iau viata sau sa ma consider tigan??

    Comment


    • #17
      nu populatia rroma e problema aici. ei sunt doar niste perturbatori locali. si multi fura de nevoie/foame/sa puna ceva in farfurie copilului. dar e adevarat ca nu prea le place munca...

      Comment


      • #18
        Problema aici o reprezinta dl. Multipunct asta, care mananca acelasi rahat (ala care se pune in cozonac, nu altceva) in toate topicurile.
        Nu's tigan, dar sunt din Teleorman si brusc ma enervai cand imi zise un roman get beget de Prahova, sa tac.

        Bai Multipoint, eu ti'am mai zis, daca nu iti place la Rromanika, du'te intr'o tara care te merita. Ia fugi tu unde ai treaba, ca sa scapi de noi si apoi sa ne faci pe necaz.
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • #19
          Originally posted by 1.6Multipoint View Post
          nu instig la ură rasială..cum spuneam,am ce am cu rromii infractori..și crede-mă că îi urăsc la fel de mult și pe românii care fac...să zicem,nasoale(adică ascultă manele,fură etc),și pe maghiarii care taie pădurile..
          Asa-i ca te plictisesti?
          Maine cu ce topic ne mai luminezi?

          Originally posted by 1.6Multipoint View Post
          Giurgiu,Călărași și Teleorman și Ialomița ar fi bine să tacă,fiindcă sunt pline de țigani.știu că acolo țiganii sunt iubiți,constituind cca 80%din locuitori.să vorbească mai bine Clujul,Brașovul..
          Nota 2 stai jos! Mai verifica cifrele...

          LE:
          Originally posted by 1.6Multipoint View Post
          foarte adevărat,și frumos spus.și eu sunt mândru că sunt român,și că n-am plecat din țară,și nici n-am de gând.probabil din patriotism,dar sincer nu pot sta mai mult de2-3 zile în altă țară..mi se face dor de țară,mă simt stingher...cei care au plecat cu siguranță sunt morți pe dinăuntru,sau sunt lipsiți de suflet/sentimente/trăiri.
          și totuși,regret că nu sunt ardelean...deși sunt născut în prahova,mă simt mai apropiat de plaiurile ardelenești
          și vă rog,nu mă înjurați/criticați/urâți pentru faptul că-mi iubesc țara și nu o denigrez ca prostul cu replici de genul România e nașpa,Austria rullz.
          Nu pleaca din Romania pentru ca o iubeste.
          Last edited by crull; 3 September 2011, 09:18.

          Comment


          • #20
            am vrut sa ii arat ca daca e sa se intample.. se intampla! Dar el ma acuza pe nedrept.. cum fac multi altii defapt.. te baga in aceeasi satra cu tiganii doar pentru ca intamplator unu s-a bagat in familia ta... Da intr-adevar nu le place munca... dar mai sunt si unii care chiar muncesc. E normal sa le iau apararea celor care muncesc.. de ce? Am tot repetat in ultimele posturi...

            Comment


            • #21
              Originally posted by crull View Post
              Asa-i ca te plictisesti?
              Maine cu ce topic ne mai luminezi?



              Nota 2 stai jos! Mai verifica cifrele...
              oficial,rromii din TELEORMAN sunt cam 10% din populația județului...dar neoficial,tot Teleormanul e un fel de BUZESCU extins..de fapt,ar trebui să se numească județul Buzescu,caz în care ți-ai schimba numărul din TR 69 SEX în BZ 69 SEX..Presupun că ești genul care are la mașină astfel de numere,no offence.
              hai să-ți zic,am avut la facultate mulți colegi de teleorman,nu erau țigani,din câte știu,ba chiar erau băieți de treabă,dar ascultau 24 din 24 Salam și Babi miracol..ăștia sunteți.

              Comment


              • #22
                imi place ideea ta de a judeca omul dupa tipul de muzica pe care il aculta...

                te intreb acum... daca unu om indiferent de natia lui fura sau da in cap la cineva... si e roker primeste 2 ani... si daca e manelist >25 ani... hip-hoper in jur de 10 ca mai merge... si asa mai departe... ???
                esti pe placul peninsularilor de langa mediterana... romanii sunt cretini, idioti si tot asa doar ca unu roman a dat in cap... judeca persoana nu natia fiecaruia...
                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                Comment


                • #23
                  Originally posted by 1.6Multipoint View Post
                  oficial,rromii din TELEORMAN sunt cam 10% din populația județului...dar neoficial,tot Teleormanul e un fel de BUZESCU extins..de fapt,ar trebui să se numească județul Buzescu,caz în care ți-ai schimba numărul din TR 69 SEX în BZ 69 SEX..Presupun că ești genul care are la mașină astfel de numere,no offence.
                  hai să-ți zic,am avut la facultate mulți colegi de teleorman,nu erau țigani,din câte știu,ba chiar erau băieți de treabă,dar ascultau 24 din 24 Salam și Babi miracol..ăștia sunteți.
                  ) Incearca si mergi intr-o excursie prin judetul teleorman, incearca sa cunosti oameni de acolo si lasa reportajele de la tv.
                  Last edited by crull; 3 September 2011, 19:56.

                  Comment


                  • #24
                    Ce'ati avut bre cu clovnul, chiar cand incepuse sa fie mai distractiv?
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • #25
                      vrei si tu o linie rosie?
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #26
                        Seba, nu vreau, sterge'mi postul daca e cazul, dar nu'i lasa pe'astia care se exprima asa:
                        Giurgiu,Călărași și Teleorman și Ialomița ar fi bine să tacă,fiindcă sunt pline de țigani.știu că acolo țiganii sunt iubiți,constituind cca 80%din locuitori.
                        sa zburde liberi.

                        Ce deja este altoit acum, asta'i partea a II-a, dar a fost pt. cu totul altceva, nicidecum pt. rasism si xenofobie.
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • #27
                          populatie colorata este multisoara si in jud. Buzau, dar nu se asculta asa multe manele ca prin alte parti. in facultate, si prahovenii cam exagerau cu maneaua. depinde de generatie, cultura.....nu toti manelistii sunt tigani. am cunoscut si tigani care asculta rock si nu le plac manelele.

                          Comment


                          • #28
                            voi ce credeți despre manifestațiile de la Costești?
                            când au plecat,borâturile au lăsat numai gunoaie acolo și au declarat că să le strângă autoritățile că d-aia au plătit

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google