Ultimul Film Vazut.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, iti dau perfecta dreptate. Special m-am uitat fiind actor principal Jason Statham. Dar nu el a fost de vina ci William Goldman care nu a conceput un scenariu buna.
    Nota dpmdv este 5.
    Last edited by Cristyano; 3 February 2015, 01:17.

    Comment


    • de aceeasi parere sunt si eu.



      un film foarte bun: I ORIGINS: superb
      Watch FREE FULL MOVIES in exclusive 👉🏼 https://bit.ly/3woTiHZI Origins Official Trailer starring Michael Pitt, Brit Marling, Astrid Bergès-Frisbey and dire...


      stalingrad, nu am cum sa nu ii dau 10+

      http://www.hollywood.com'Stalingrad' TrailerDirector: Fedor BondarchukStarring: Mariya Smolnikova, Yanina Studilina, Pyotr Fyodorov A band of Russian soldi...
      Last edited by cristi....; 3 February 2015, 01:38.

      Comment


      • Fac o mica lista la ce am vizionat de curand:
        Interstellar -nota 9 . Am evitat sa ma uit din cauza trailerului care nu m-a impresionat, dar l-am vizionat si nu regret.
        Addicted - nota 7,5. Un scenariu interesant. Putin tras de par la sfarsit, nu stiu cati barbati ar mai accepta impacarea dupa cele intamplate.
        The Best of Me - nota 7
        Unbroken - 8
        The Interview- 5 UN film slabut. Nu stiu daca am zambit mai mult de doua ori.
        Borning (2014) - 8
        Gone Girl - 8,5
        Dracula Untold - 8,5
        The Maze Runner -8
        At Any Price, The Lucky One, Charlie St. Cloud (rol principal Zac Efron )- 8 .
        Cui ii place si animatia, ii recomand Big Hero 6.

        Un serial romanesc care am inceput sa il urmaresc de vreo 3 saptamani si este unu dintre cele mai bune(seriale romanesti) pe care l-am vizionat pana acum, este UMBRE.

        Comment


        • Horrible Bosses (2011) -7,00
          Vedem si Horrible Bosses 2 (2014) cum se prezinta.

          Comment


          • Unknown, cu Liam Neeson; un film antrenant la care nu te plictisesti.
            7.5 nota mea.
            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • Nightcrawler - 7.5, primeste de la mine

              Comment


              • The Little Death http://www.imdb.com/title/tt2785032/ - cam de nota 7, o comedie de popcorn, relaxanta, pe alocuri amuzanta

                Comment


                • birdman. pe imdb are 8,3, eu ii dau 5
                  sigpic

                  Comment


                  • Changeling.
                    Un film rascolitor; America este astazi ce este pentru ca a a stiut cum sa indrepte ce era gresit. 8,5 nota mea.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment




                    • ideea este foarte buna, punerea in practica insa lasa de dorit. posibil sa fi avut un buget redus

                      nota 7.5-8 din partea mea

                      si ca sa continui pe filiera deschisa de IancuMic

                      Friendly and helpful customer support that goes above and beyond. We help you get the perfect domain name.


                      la inceput nu prea mi-a trezit interesul insa pe parcurs acest lucru s-a schimbat. oricum, un film bun si bine facut, tinand cont de anul aparitiei

                      nota 9
                      Last edited by cristi....; 7 February 2015, 22:59.

                      Comment


                      • Vezi ca primul link e cu "carcalaci".
                        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                        Comment


                        • The Judge (2014)-9/10.

                          Comment




                          • pt cine are chef de un film mai brutal asa. eu ii dau 9. imi place genul si are si o doza de abominabil mai mare decat alte filme horror

                            Comment


                            • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                              birdman. pe imdb are 8,3, eu ii dau 5

                              Eu nu pot sa ii dau 5, un 7-8 asa.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • vazui aseara "i origins". ii dau nota 6,5
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google