Ultimul Film Vazut.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Printre ultimele filme vazute,mentionez:
    Inception - Recomand
    Salt - Bunicel,insa marea prostie a fost ca actorul principal este o femeie in acest gen de filme + ca tema trebuia putin mai mult dezvoltata.Nota 7 cu indulgenta.
    Dar si mai mult recomand Chaos - 2006 . Un film care mi-a placut foarte mult si care a avut un deznodamant de nota 10. Teoria haosului ... MIRIFIC!
    Intr-o dimineata la Seattle, cinci barbati mascati intra cu forta intr-o banca si ii iau ostateci pe angajati si clienti.

    Cand vine politia la fata locului si inchide cartierul, Lorenz, seful gastii, cere sa vorbeasca numai cu un singur om: inspectorul Quentin Conners, recent suspendat din functie.

    Conners accepta sa-si reia slujba desi nu isi doreste asta, iar acum trebuie sa faca echipa cu un tinerel debutant, inspectorul Dekker...

    Comment




    • Stiati filmuletu asta?
      Fara Semnatura.

      Comment


      • avatar 2009.mkv 18G. e belea sa-l vezi la atatzia Giga.
        se merita, bun, nota 10
        lipsa text

        Comment


        • "The Last Air Bender"....o prima parte dupa cum se termina.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Centurion - nota 8/10 ... un film despre romani, onoare, supravietuire. Cam dur, dar merge!
            Titanic II - nota 2/10 ... nici dusmanilor mei nu le recomand filmul asta! L-am vazut in 10 minute pe tot.

            Comment


            • In momentul de fata urmaresc serialul "The Sopranos"...
              Am ajuns la sezonul 4(sunt 6).
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • Despicable Me o comedie animatie nota 9.0123
                sigpic #

                Comment


                • The Sixth Sense - nota 9

                  Comment


                  • Lebanon - nota mea 3/10. Film israelian, de razboi (cu Libia). Actiunea se petrece in interiorul unui tanc. Rar mi-a fost dat sa vad asa panarama de film.

                    Comment


                    • macar ai invatat tancul pe de rost

                      Comment


                      • cautati miniserialul de 8 episoade "the pillars of the earth". este un film extraordinar, m-a tinut lipit de ecran. este unul dintre cele mai bune miniseriale vazute in ultimul an. daca nu ma credeti vedeti ce nota are pe IMDB si care se uita pe imdb stie ca aia sunt f zgarciti cu notele.
                        sigpic

                        Comment


                        • The Expendables (2010) nota 7.8 actiune cu multi actorii cunoscutii
                          sigpic #

                          Comment


                          • the curious case of benjamin button. nota 8
                            sigpic

                            Comment


                            • Play the Game nota 8.53
                              sigpic #

                              Comment


                              • Originally posted by dan08 View Post
                                cautati miniserialul de 8 episoade "the pillars of the earth". este un film extraordinar, m-a tinut lipit de ecran. este unul dintre cele mai bune miniseriale vazute in ultimul an. daca nu ma credeti vedeti ce nota are pe IMDB si care se uita pe imdb stie ca aia sunt f zgarciti cu notele.

                                E foarte bun intr-adevar, dar daca ai citit inainte cartea (exceptionala de altfel si ea) dupa care a fost facut o sa ti se para doar un rezumat mai amplu. Oricum filmul e destul de bine realizat si merita vazut, mai ales daca nu ai de gand vreodata sa citesti cartea.
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google