Ultimul Film Vazut.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Turbo 3D...animatie amuzanta, a mers in lipsa de altceva! Nota 7.

    Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

    Comment


    • Pozitia copilului,romanesc,interesant,nota 7.

      The great Gatsby,ceva diferit,personaje colorate,vii,nota 8
      Last edited by john Q; 13 August 2013, 09:08. Reason: Automerged Doublepost
      "light up the darkness" Bob Marley

      Comment


      • Pain and Gain 2013 ii dau un 9 pentru stilul de regizare si coloana sonora + o poveste adevarata care bate imaginatia oricarui scenarist.
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • The Joneses -nota 9
          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

          Comment


          • Grown Ups 2 - o comedie reusita, mi s-a parut usor sub prima parte! 7

            Now you see me - Jaful perfect - interesant, dar ma asteptam la mai mult, prea a fost laudat. 7

            Sent from my GT-I9100 using Forum Runner
            Last edited by PCH; 14 August 2013, 09:40.

            Comment


            • Am vazut si eu, aseara, "Now you see me / Jaful perfect". Foarte tare mi s-a parut, chiar daca unele faze au fost previzibile, finalul a fost surprinzator.

              8.5 zic eu.
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • White House Down - Alerta de grad zero . 90% actiune si 10% faze comice .
                nota 8,5 din 10
                Primul film in care presedintele Americii este jucat de un actor de culoare.
                Merita vazut.
                real power..... diesel power by

                Comment


                • Pain& Gain 9+, ii dadeam 9.5 daca intelegeam de unde naiba au scos mobilele asa mici in 1985, cand abia in 1989 a a parut Motorola MicroTac cat de cat de marimea palmei. Scapare de regie.

                  Phantom (2013)-8.5


                  Jack Reacher (2012)-7- slabut

                  Turbo (2013) animatie 3D- de vazut cu juniorii-9

                  Daca n-ar mai face americanii filme, ar trebuie sa va plictisiti la unul englezesc sau sa urmariti vreo frantuzoaica tanara indragostita de vreun mosneag.
                  Sau v-ati uita la alea indiene.
                  Last edited by mr.K; 17 August 2013, 17:07. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Snitch - un film bun, bazat pe un caz real, merita vazut. Nota 8.

                    Comment


                    • Oblivion- un sf de nota 9/10. cu Tom Cruise si Morgan Freeman

                      Comment


                      • Redemption/Hummingbird-m-am uitat 20 de minute si n-am mai avut rabdare- 5.5/10. Cel mai slab film a lui Jason Statham.

                        Comment


                        • Maine merg sa vad ELYSIUM, abia astept!

                          Comment


                          • What The Day Owes The Night pentru fanii genului romance, e capodopera
                            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                            Comment


                            • Elysium - sf interesant, idee grozava, niste actiune, niste suspans, 8,5!

                              Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                              Comment


                              • Now you see me (2013) 7.5 pentru idee.
                                Film bunicel dar cu final nerealist.
                                Sa-ti risti viata inutil (mai ales in faza cu evadarea din turn cand erau doar cei 2, agentul FBI si "Jack"), cand de fapt tu urmarea exact contrariul...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google