Ultimul Film Vazut.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • War Horse 8/10

    Comment


    • The Avengers - (2012) - Răzbunătorii 7/10
      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

      Comment


      • Dead man down (2013_-tot cu razbunare. Mi-a placut, chiar de exista multe filme asemanatoare, Collin Farell-ca de obicei, bun- 8/10.
        Last edited by mr.K; 1 September 2013, 12:39.

        Comment


        • Pandorum (2009)-pentru fanii genului -8,5/10

          Comment


          • Cu toate ca nu il agreez pe Brad Pitt tocmai am vizionat cu placere filmul World War Z! Foarte bun film, mi-a placut, nota 8,5. Merita vazut, iar replica de final este cel putin interesanta.

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

            Comment


            • m`ai convins, ma bag la el

              Comment


              • We are the Millers - comedie buna, Jenifer Aniston arata senzational si se misca bine, "cu talent", cum ar spune colegul Loganu'!

                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                Comment


                • Combustion (2013) 9/10
                  Oblivion 8/10

                  Comment


                  • Now you see me 2013 - un film fabulos!
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • World War Z- se mai uita dracu' la filme cu Brad - ii dau un 6/10 ca-s generos.

                      Comment


                      • Riddick (2013) 8/10 ,ma asteptam la mai mult, toata actiunea pe o planeta de pe care incearca sa scape,probabil lasa loc unei continuari cu o posibila razbunare pe necromangi.
                        "light up the darkness" Bob Marley

                        Comment


                        • The raid:Redemption 10/10,super film,actiune,bataie cat cuprinde de la inceput pana la generic,are baiatul ala niste miscari.
                          "light up the darkness" Bob Marley

                          Comment


                          • Safe (2012)-8/10

                            Comment


                            • Star Trek:Into Darkness nota 9,7. Rolul lui Khan ,fenomenal.

                              Comment


                              • The Skeleton Key 8/10 - tare povestea

                                Inside Man 6/10

                                Evil dead (2013) 4/10 - pot ei sa faca remake-ul lui peste, niciodata nu va iesi cum a fost primul Evil Dead, un adevarat Horror, nu glumele ce se fac acum, asta are un joc actoricesc foarte prost si neconvingator

                                Premium Rush 8/10 - Pentru fanii bicicletelor, dar are o poveste si un sfarsit interesant

                                Shallow Hall 7/10 - M-am uitat la el pentru ca am inteles ca videoclipul lui Cabron- Frunzele si iarba a fost inspirat din filmu' asta.

                                Scarry Movie 5 3/10 - Prostie epica
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google