Ultimul Film Vazut.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by popavlm View Post
    lawless e un film pentru care merita sa pierzi timpul
    Intr-adevar un film bun...nota 8.5 merita vazut.
    My ride

    Comment


    • acum am terminat de vazut Nea Marin miliardar
      trebuia dupa filmul de aseara )
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • Un film bun > Trouble.with.the.Curve
        merita



        Vizionare placuta!

        Comment


        • Salut.
          Acum am terminat de vazut Green Zone
          O scurta descriere:
          Matt Damon şi regizorul Paul Greengrass (The Bourne Supremacy, The Bourne Ultimatum, United 93) se reunesc din nou în ZONA VERDE, un thriller a cărui acţiune e plasată în zilele de început al războiului din Irak, când domnea haosul şi nu puteai avea încredere în nimeni, iar orice decizie risca să declanşeze urmări de neimaginat.

          În timpul ocupaţiei americane din Bagdadul anului 2003, subofiţerul Roy Miller (Damon) a fost detaşat împreună cu echipa sa de investigatori militari pentru a găsi arme de distrugere în masă despre care se credea că ar fi depozitate undeva în deşertul Irakian. Însă, în loc să dea peste arme chimice letale, soldaţii descoperă o operaţiune de muşamalizare extrem de elaborată care le va da misiunea complet peste cap.

          Intrat într-o reţea de agenţi operativi cu interese diferite, Miller trebuie să vâneze răspunsuri printre dovezi înşelătoare şi secrete bine ascunse pe pământ ostil care ori vor absolvi de orice vină un regim pătat, ori vor declanşa un război într-o regiune instabilă. Într-un moment al istoriei exploziv şi în acel loc periculos, Miller va descoperi că cea mai eficientă armă dintre toate este...adevărul.

          Numai bine
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • Salut.
            Acum amterminat de vazut Alex Cross (2012)
            O mica descriere:
            -Alex Cross, celebrul detectiv psiholog din romanele lui James Petterson, face trecerea pe marele ecran în interpretarae lui Tyler Perry. Neîntrecut în a citi indicii, Alex Cross dă de probleme când în cale îi iese un criminal în serie sadic. Cei doi devin protagoniştii unui joc de-a şoarecele şi pisica, iar curând lucrurile vor deveni extrem de personale pentru detectiv, care va fi împins până la limita moralităţii de şicanele oponentului său
            .
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • revazut Pisica alba, pisica neagra
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment


              • Red Tails, un film bun cu pilotii de vanatoare din al 2-lea razboi mondial ! ! ! Eu ii dau un 8.5 si il recomand cu placere !!!
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Extras din Regulament:
                  - scrierea nejustificata cu majuscule, litere îngrosate, italice, subliniate, cu culori sau alte artificii este interzisa.
                  În general, tineti cont de faptul ca un post trebuie sa poata fi citit rapid.
                  Orice abatere de la regulile de mai sus îngreuneaza parcurgerea textului si enerveaza inutil cititorul. Cine doreste cu orice pret sa iasa în evidenta, o poate face în alt mod, nu "chinuind" ceilalti membri ai comunitatii.
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Originally posted by Augustin-Yng View Post
                    Salut.
                    Acum am terminat de vazut Green Zone
                    [/B]
                    L-am urmarit si eu ... interesant. totusi inca ma gandesc cum de un capitan face ce vrea el fara sa ceara aprobarea superiorilor...la un moment dat am crezut ca el este tatal tuturor soldatilor de prin irak ...in rest e ok filmul
                    My ride

                    Comment


                    • The Baytown Outlaws, mie mi-a placut dar nu va luati dupa mine ca-s un taran prost caruia ii plac filmele cu omor.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.Sebi View Post
                        L-am urmarit si eu ... interesant. totusi inca ma gandesc cum de un capitan face ce vrea el fara sa ceara aprobarea superiorilor...la un moment dat am crezut ca el este tatal tuturor soldatilor de prin irak ...in rest e ok filmul
                        Salut.
                        Asa sunt filmele cu eroi americani..................si oricum acel capitan a facut cartile,sa zic asa.
                        Numai bine.
                        Un Logan----YNG-----
                        Numai bine.

                        Comment


                        • 3 filme care le-am vazut in ultima perioada si care mi-au placut (am vazut mai multe dar majoritatea porcarii)
                          1. Machete 9/10 - Actiune
                          2. Source code 8/10 - Thriller , geniala povestea
                          3. 21 Jump Street 9/10 - Actiune, comedie
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • Secretul armei secrete
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • Recomand 2 filme vizionate:
                              Seeking a Friend for the End of the World (2012)

                              Revolutionary Road (2008)
                              Nu esti beat atata timp cat poti sa zaci intins pe parchet, fara sa te sprijini. (Murphy)

                              Comment


                              • Am văzut aseară Kon-Tiki.

                                Mi-a plăcut foarte mult. Îl recomand oricui.
                                E o poveste reală:
                                http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google