Ultimul Film Vazut.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • un film frumos pe care l am vazut ultima data este The equalizer cu Denzel Washington ,un film frumos si in acelasi timp si palpitant.

    Comment


    • frontera - 7/10
      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

      Comment


      • Dracula Untold

        Slabut, desi ideea de a face din Tepes un erou tragic, cu slabiciuni, remuscari nu e rea.
        MULTA LUME, PUTINI OAMENI...

        Comment


        • Edge of Tomorrow (2014)-dupa mine, merita nota de pe IMDB-8/10.

          Comment


          • Interstellar-bun,dar supraapreciat de critica. Mai sunt filme bune pe aceeasi tema, nu s-a inventat apa calda cu filmul asta.
            8/10

            Comment


            • predestination 2014, un sf bun si incalcit
              sigpic

              Comment


              • Draft Day (2014)-7/10-culisele selectiilor din NFL. Destul de interesant.

                Comment


                • The Giver (2014) o mizerie de film, o pierdere de vreme, insa cu o idee buna, dar nu originala. Se screme si se vrea a fi un fel de Equilibrium (2002), care este un super film si pe care il includ in top 10 cele mai bune filme vazute de mine.
                  Last edited by vitriol; 7 December 2014, 23:54.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • Am dat-o pe comedii, una fiind La leggenda di Al, John e Jack , http://www.imdb.com/title/tt0345561/

                    Recomand cu caldura filmele celor 3, Aldo, Giovanni si Giacomo!

                    Comment


                    • interstellar. supraapreciat sau nu, filmul este foarte bun. isi merita nota de pe imdb
                      am mai vazut doua comedii bune. this means war si this is where i leave you.
                      sigpic

                      Comment


                      • N-ai mai vazut niciun film cand se incearca salvarea omenirii trimitand nave in cosmos, probabil.
                        Urmareste si "Odiseea Spaţială 2001", "Lost in Space".
                        Sunt si documentare, pe National Geografic, gen "Evacuati Terra".
                        Intotdeauna rasa umana urmeaza sa dispara din diverse motive, daca Interstellar era primul film pe tema asta, as intelege nota de 9 si ceva de pe IMDB.

                        Dupa o idee originala s-a facut Matrix.

                        When Worlds Collide- 2015, lumea va fi inca odata salvata.

                        Sunshine (2007)-alti astronauti ce trebuie sa salveze lumea.
                        Last edited by mr.K; 14 December 2014, 12:09. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • The equalizer- 8
                          Gone girl - 6.5 (mediocru)
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Exodus.
                            Chiar mi-a placut; recomand.
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • shawshank redemption, 9.5/10;
                              edge of tomorrow- 8,2/10
                              interstellar- 7,5/10 din cauza subiectului

                              Comment


                              • nu am tinut cont ca filmul este un remake. este bun, asta e parerea mea, probabil si pentru ca am dat bani sa-l vad
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google