Cat De Des Spalati Masina???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi la spalatorie era unu cu masina nu tocmai muordara, adica avea jeg subtire de la drum asa...
    La jet efectiv nu a vrut sa se duca jegu, spunea spalatoristu ca ''asa e daca o spala o data la 2-3 luni''. A trebuit sa o ia si la manusa (cu spuma).
    Mi-a confirmat si propitaru ca n-a spalat-o de vreo 1,5 luni.
    Deci concluzia e ca nu-i bine sa spalam utilajele prea rar ))

    Comment


    • eu n`am mai spalat`o de la sfarsitul lui august , noroc ca au spalat`o baieti aia cand am scos`o din service

      Comment


      • azi am spalat-o si eu ... o spal de 4-5 ori pe luna
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • o spal c-am de 2 ori pe luna
          http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

          Comment


          • mai baieti sa nu radeti de mine eu spal masina o data la doua luni sau daca fac rost de bani mai repede de doua luni

            baieti ati auzit
            Last edited by savoiu_rf 82; 10 October 2010, 18:45. Reason: Automerged Doublepost
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • De cate ori e nevoie...Acum ca vine iarna,din ce in ce mai rar.

              Comment


              • in vara am spalat`o 1 data pe luna..acuma ca a venit frigu ploaia si vremea naspa...nu stiu..anu` trecut a stat 3 luni nespalata pe timp de iarna anu` asta vom vedea

                Comment


                • Deci baietii, o spalatorie buna in Militari ? Nu ma ajuta si pe mine nimeni ?
                  Last edited by dragunov; 10 October 2010, 22:00.

                  Comment


                  • Originally posted by Red_Alin View Post
                    Si cam cat costa aparatorile astea de noroi???
                    Poti sa dai un pret estimativ la costul aparatorilor de noroi?

                    Comment


                    • eu o spal cam de 3 ori pe luna sau poate 4
                      depinde cat e de murdara sau cum e timpul
                      cum da soarele cum o spal , chiar daca e doar putin prafuita
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • Eu o spal de obicei la salar sau daca e prea jegoasa si mai des iar interiorul de multe ori ma ocupoeu doar acum ca e mai frig ii las pe cei de la spalatorie si la interior. Ca la interior nu e mare diferenta intre ce fac eu si ce fac ei chiar imi iese mai bine mie. motorul nu l-am spalat niciodata cu toate ca ar trebui e cam gol in fata (la mine alternatorul e in spatele motorului spre pasager nu spre far)

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google