Ce placi video aveti in pc-uri?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nvidia gt 210, 128 bit, 512 ram, ddr 5

    Comment


    • Gigabyte nVidia GeForce GTX460 SE, 1024MB, GDDR5, 256bit
      My Ride ! B - 29 - TmT

      Comment


      • Amd vision dual-graphics 7540d+hd6570 1gb gddr3 gigabyte OC edition = 2.8gb vram (procesor amd a6 3.6ghz , memorie cheruita) bateti asta ;)

        Comment


        • Originally posted by iulica097 View Post
          Amd vision dual-graphics 7540d+hd6570 1gb gddr3 gigabyte OC edition = 2.8gb vram (procesor amd a6 3.6ghz , memorie cheruita) bateti asta ;)
          Baiete, aici nu esti in cartier sa-ti iei cei mai scumpi adidasi si sa iesi cu ei "Ia uite ba ce am io". Pur si simplu ne prezentam fiecare ce are in dotare,nu sa ne apucam sa facem concurs. Pot simplu si frumos sa-mi cumpar o placa video de 10000 ron ( o suta de milioane ) si sa fac concurenta. Nu !
          My Ride ! B - 29 - TmT

          Comment


          • Si atunci care e rostul topicului ? Nu te simti bine daca nu comentezi tu ? Si ce sa-ti fac i-ati placa de 100 de mil ce imi zici mie .

            Comment


            • Originally posted by iulica097 View Post
              Amd vision dual-graphics 7540d+hd6570 1gb gddr3 gigabyte OC edition = 2.8gb vram (procesor amd a6 3.6ghz , memorie cheruita) bateti asta ;)
              Ce ai tu e o gluma, nu placa video!

              Printre altele, o folosesc pe dansa!

              Comment


              • Originally posted by iulica097 View Post
                Si atunci care e rostul topicului ? Nu te simti bine daca nu comentezi tu ? Si ce sa-ti fac i-ati placa de 100 de mil ce imi zici mie .
                Copilu',stai cuminte-n banca ta daca nu intelegi rostul forumului.
                My Ride ! B - 29 - TmT

                Comment


                • PCH ,nu-i buna de nimicdoar crisys 3 si alea noi merg pe ea.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • Crede ca pe aici suntem cu ciunga in par!

                    @margelatu, stiu...ma chinui cu ea in solitare! )
                    Last edited by PCH; 30 March 2013, 11:17.

                    Comment


                    • Nvidia gtx260(895/448) , de 4 ani merge fara probleme .

                      Comment


                      • Originally posted by iulica097 View Post
                        Amd vision dual-graphics 7540d+hd6570 1gb gddr3 gigabyte OC edition = 2.8gb vram (procesor amd a6 3.6ghz , memorie cheruita) bateti asta ;)
                        Eu nu prea pricep, dar noi astia mai mari, luam masini, nu placi video ca sa ne jucam cu masini

                        Asta ca replica la replica ta acida.

                        Invata sa respecti!

                        On topic: la calculatorul personal cred ca e o placa video, insa la cele de la birou, mai toate sunt integrate.

                        Comment


                        • Nividia N9800GT 1GB DDR3, 256 bit, super multumit de ea, am luat-o acum 2 ani, si pana acum nu am avut nici o problema cu ea.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google