POZE si Discutii despre Codul Rosu De Ninsoare!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Sunt tare curios din nou de ce masuri somptuoase o sa aplice cel mai tare primar posibil al Bucurestiului.
    Si ma mai intreb daca rovignietele pe care le-a facut la masinile de deszapezit saptamana trecuta mai sunt valabile.
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • #47
      deja ninsoarea e pe giagichi, daca o da din gros tot asa, in 4,5 ore bucurestiul e la pamant
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • #48
        Bucurestiul n-are incalzire in asfalt?Noi avem la Bacau.

        Comment


        • #49
          ba da, dar au inghetat instalatiile
          l-as chema pe Chuck Norris, crezi ca rezolva ceva ?
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • #50
            Daaa,daca executa o batuta cu picioarele in gheata de pe trotuare.Sa moara Oprescu de ciuda.

            Comment


            • #51
              lemne am,lopata am,vin am,bani nu prea asa ca ...de mancat ma descurc, ca am beciul plin cu de toate.
              Last edited by margelatu; 2 February 2012, 11:56.
              Welcome to the Club, We Have Jackets !

              Comment


              • #52
                ce cod rosu bai ca o anuntat la relitatea ca-i cod galben in toata tara
                noi nu ne descurcam nici pe galben apai pe rosu...pe cod rosu obliga oamenii sa iasa la dezapezire ca ei nu mai fac fata
                MY CLA

                Comment


                • #53
                  Cat e glumea e panarama! Dar se cam ingroasa gluma...

                  Oficialii români iau măsuri de urgenţă din cauza ninsorilor abundente anunţate în toată ţara. Traian Igaş a convocat deja Consiliul Naţional pentru Situaţii de Urgenţă, informează Evenimentul Zilei. ...
                  Saab 9-5 Aero

                  Comment


                  • #54
                    las sa se ingroase, mai mor microbii, mai stam linistiti in casa la odihna, ca de bine ce merge tara hop ca paralizeaza
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • #55
                      Asta-i vreme buna de facut copii, drumurile au inceput sa se inchida, ninge asa de frumooos, lemnele trosnesc in soba...
                      Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                      Comment


                      • #56
                        Parca nu se bate cap in cap de ce nebunu ala de Igas declara ca o sa fie nameti mai mari ca in '54 iar la tv se da numai cod calben ?

                        Comment


                        • #57
                          Eu îmi bag p...ixu în el cod ....hâc...., eu am antigel natural şi eficent până la ....hâc.... -70 grade, că de e din prune nu din ...hâc.... alcool etilic.... nucă n-ar fi bun şi ăla....
                          Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            lasa sa dea zapada de 1m , peste asta actuala...sa mai invete lumea faca sport...mersul pe jos , datul la lopata , impinsul la masini etc...

                            Comment


                            • #59
                              la mn ii un soare de zici ca-i martie serios vb...
                              MY CLA

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by eugenmanea View Post
                                Cat e glumea e panarama! Dar se cam ingroasa gluma...

                                http://www.antena3.ro/romania/vor-fi...ne-153912.html
                                Altadata asa erau iernile.Era zapada pana la cur cand eram in scoala generala si se descurca lumea.Acum avem masini ,chestii ,trestii ,balamale si nu ne mai descurcam.Nu puten sa mai dam la lopata ca ne scade nivelul politic.
                                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google