Sfat Achizitionare Logan SH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Am renuntat sa ma duc sa o vad, au fost aprobate toate postarile de mai sus ale lui Cezar, multumesc cezar inca o data, chiar nu ma pricep ce au fiecare ce nu au etc... (vorba aia tocmai deaia am deschis topic) sunt cam planta

    Mi-am indreptat privirea spre urmatoarea masina
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


    Am sunat, a spus ca e pe numele lui de noua, ca a avut-o in leasing , tot asa are carte service si tot asa accepta orice testare oriunde vreau eu...

    ce ziceti, merita sa ma duc sa o vad ?
    sigpic

    Comment


    • #62
      Ti-ai expus punctul de vedere prezentand niste aspecte obiective?
      Nu. Ai inceput cu numarul, apoi cu exprimarea terminand, cu datul in bobi uitandu-te la o poza.
      O masina poate fi foarte buna dar proprietarul analfabet? DA!

      Comment


      • #63
        Ce parere ai Mr. K de masina de mai sus ? :-s doar critici vreau daca se poate si putine laude )
        sigpic

        Comment


        • #64
          Prea putine poze. Aia cu exteriorul nici nu e clara.
          In rest, dupa cum am mai zis, nu poti aprecia o masina doar privind o poza.

          Comment


          • #65
            E ok ultimul logan, du-te si vizioneaz-o, da-i 3400 euro, incheie actele, inmatriculeaz-o si plimba-te linistit. Daca are vreo problema la articulatie sau directie, cu 200 de euro le rezolvi in cel mai original mod, adica punand piese bune. La motor n-are ce sa aibe nici la 200 de mii de km. Doar sa-i pui ulei bun.
            succes.
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • #66
              Numarul de tel apare si la un Ford Mondeo tot pe autovit.
              Cunoscatorii stiu, inginerii intuiesc.

              Comment


              • #67
                ce daca e samsar ? masina sa fie ok
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • #68
                  Am sunat, a spus ca e pe numele lui de noua, ca a avut-o in leasing
                  ,
                  Samsar cu Logan de nou, sa-l mai tina si 5 ani. Ceva nu se pupa. Masina o fi avand un singur proprietar, inainte de asta cu Mondeo.

                  Comment


                  • #69
                    La aia anterioara nu prea era clara poza dar nici modulul de la ABS nu se vedea desi in anunt era trecut.
                    Asta ultima nu prezinta discrepante intre dotari si anul fabricatiei dar nici pozele nu sunt clare.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • #70
                      samy: daca erai in locul lui, nu cred ca procedai cum spui tu.
                      sfatul meu: vizioneaza cat mai multe masini, chiar daca esti pierzi timpul si esti nerabdator. si aici pe forum sunt cateva masini foarte ok.
                      PS: daca e samsar sigur are km dati inapoi

                      Comment


                      • #71
                        Sau poate a vandut mondeo ca sa poata sa isi plateasca valoarea reziduala, si poate a fost la cineva din familie mondeo ala vechi, nu se stie niciodata, daca o sa ma duc sa vad masina o sa ii cer explicatii si despre mondeo ala vandut anu trecut

                        Sincer de pe forum decat 2 masini mi-au facut cu ochiul cea a lui PCH (1.4) dar nu are AC , si cea a lui horus, 1.6 16v, dar din pacate nu o da inca la 4500 de euro, mai mult nu pot sa ofer, deja este peste buget cu mult...
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          mai era un logan visiniu cu ALW la nr, unul rosu cu CCM parca. aratau foarte bine, din bucuresti amundoua

                          PS: uite aici
                          PS2: cea visinie cu ALW, o vad mereu in sectorul 5, pe str. Nasaud, arata foarte bine masina



                          Last edited by geo_ultras; 10 April 2012, 14:18.

                          Comment


                          • #73
                            Daca poti sa imi dai si link`uri te-as ruga frumos, nu le gasesc
                            sigpic

                            Comment


                            • #74

                              Nu stiu daca mai e la vanzare.
                              Anul e 2004, dar arata mai bine ca una din 2007.

                              Comment


                              • #75
                                Daca voi ati da 3900 de euro pe o masina din 2004 e treaba voastra
                                Oricum apreciez sugestiile voastre, dar doresc o masina minim 2007.

                                Multumesc mult baieti
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google