Articole Imbracaminte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Articole Imbracaminte

    Nu vreau sa fac reclama prin acest thread, dar vreau sa aduc la cunostintele co-forumistilor, ca magazinele Leonardo fac discount de 50%, daca se cumpara 2 produse, al 2-lea (adica cel mai ieftin) primeste discount de 50%. Spre surpriza mea am fost astazi sa-mi cumpar 1 pereche saboti, ca de, vine vara, pret 43 RON, si o curea de piele pentru iubita mea, pret 37 RON. Mi-am facut un calcul in magazin in timp ce mai speculam si alte preturi si am ajuns la concluzia ca trebuie sa dau 80 RON. Cand am ajuns sa platesc la casa, vanzatoarea imi spune ca am de plata numai 61 RON. M-am speriat, si am ramas surprins placut... Va doresc spor la shoping... daca e cineva din resita si vrea sa se incalte mai ieftin, ii propun sa strangem ceva banuti si sa mergem sa ne luam niste articole... ;) cu conditia sa nu apara certuri pe seama cine cumpara de mai multi bani... stabilim inainte sa mergem la shoping niste reguli, zic eu de obraz...

  • #2
    E demult promotia .... Mi'am cumparat si eu o pereche de adidasi si una de pantofi ... Perechea cea mai ieftina se plateste la jumatate.

    Oricum daca cumperi 3 produse , produsul cel mai ieftin nu se plateste .

    Comment


    • #3
      Stiu ca e veche promotia, dar deaia am readus aminte la co-forumisti, poate au uitat

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google