Conducere Fara Permis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Nu-mi caut scuze... Ti-am mai zis... daca vreau sa merg, merg ;). Doar ca ma enerveaza persoanele ca tine care comenteaza aiurea peste tot. Ti-am pus o intrebare mai demult. Tu nu ai mers niciodata fara carnet? Hai sa fim seriosi ca nu te crede nici dreaq.

    Comment


    • #32
      Mah maestrelavolanpiersic, ideea e ca tu mergi pe un drum deschis circulatiei rutiere si care se supune unor reguli. Ia-l pe taticu' de mana si duceti-va pe camp, ca acolo nu va intreaba nimeni de sanatate. Iti faci damblaua si apoi bagi un Counter ca sa te revergorezi. E atat de greu?
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • #33
        Eu zic sa nu mai pui problema cu acel baiat care participa la drift-uri si sa intrebi "de ce el poate si eu nu?".
        Daca stam sa analizam...fiecare dintre noi care am avut/avem masina inainte de a obtine permisul de conducere a condus pe drumuri publice sau pe camp.
        Nu te mai ofensa asupra celor spuse de colegi ca au dreptate.
        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

        Comment


        • #34
          Nu ma ofensez ma..dar asta vreau sa spun, ca toti am mers numai ca ne e frica sa recunoastem....

          Comment


          • #35
            eu zic sa inveti si sa-ti iei permisul si sa lasi nerespectarea legii pentru altii si bineinteles sa te linistesti.nu mai incerca alte combinatii ca nu merge.daca vrei sa mergi fara permis exista masini speciale pentru asa ceva,dar trebuie sa-ti pui vata in urechi si proteza de-aia in gura ca cei de la box,mai ales daca alegi sa-ti iei una diesel ca alea fac mult zgomot si trepideaza rau de tot.

            Originally posted by vasile78 View Post
            Vezi-ti ma copchile de treaba si date cu niste pudra de talc mentolata la cur daca te mananca. Nu-ti mai cauta scuze ca nu exista.
            bine zis,conferentiare!totusi daca mancarimea persista poate apela si la un unguent cu galbenele ca-si face si ala efectul
            Last edited by leopardu; 7 July 2012, 13:26. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #36
              Du-te juniorule pe un drum forestier sau alt drum privat si da-te pana iti sar rotile. Nu-ti face politia sau altcineva nimic, inafara de proprietarul drumului. Si ala daca vrea. Ce tot faceti gargara aici degeaba. Drumul public e una si ala privat e altceva.
              Sezi bland ca-s din Maramu' ❗️❗️❗️

              Comment


              • #37
                Originally posted by maestrupiersic View Post
                Nu-mi caut scuze... Ti-am mai zis... daca vreau sa merg, merg ;). Doar ca ma enerveaza persoanele ca tine care comenteaza aiurea peste tot. Ti-am pus o intrebare mai demult. Tu nu ai mers niciodata fara carnet? Hai sa fim seriosi ca nu te crede nici dreaq.
                Da, am mers fara carnet si am mers destul de mult, asta nu inseamna ca am fost smecher sau ca sunt mandru ca m-a mancat atunci in cur, am impresia ca tu cauti pe cineva care sa aprobe ce faci. Am avut pur si simplu noroc (ca tine si altii asemeni) ca nu s-a intamplat nimic, ca altfel beleam vulpea. Daca vad pe altii ca depasesc pe linia continua, merg cu viteza peste limita legala, trec pe rosu etc, nu inseamna ca sunt si eu indreptatit sa fac la fel, fiecare o face pe blana lui si e statistic dovedit de stramosii nostri ca "ulciorul nu merge de multe ori la apa".
                Cred ca thread-urile de acest fel nu ar trebui tolerate de catre administratori, ca si orice discutie despre fapte ce incalca legea.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by maestrupiersic View Post
                  Nu-mi caut scuze... Ti-am mai zis... daca vreau sa merg, merg ;).
                  Si atunci de ce ai mai deschis topicul?Ti-ai dat singur raspunsul ...lumea iti spune ce patesti si tu stii una si buna.
                  Tragem cortina.
                  sigpic

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google