Cardul Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by crispred View Post

    parerea mea e ca nu se merita decit ca breloc la chei
    Pai cam asa il tin eu...E aspectuos
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #77
      @xew: Aici e vorba de cardul de credit, nu de cardul de garantie extinsa!
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #78
        Ups.
        Scuze, am vazut titlul si m-am gandit ca e vorba de cardul pentru garantie extinsa.
        Iar am dat cu mucii-n fasole.
        Imi cer scuze, inca odata.

        Comment


        • #79
          Pe mine m-au sunat exact dupa 1 an de la achizitia masinii !

          Comment


          • #80
            Sunt fantastic de insistenti oamenii!!....Ma tot suna sa ma intrebe de ce nu activez cardul si eu le tot zic ca ma mai gandsesc... ..Pacat ca nu am cartela reancarcabila...foame mare si pe la banci

            Comment


            • #81
              Au dobanzi mari cei de la BRD nu se merita si nu recomand sa va faceti acest card,chiar daca nu il folositi exista comision de administrare anuala(cam 1 euro/luna).
              BRD,una din bancile cu cele mai multe comisioane,multe din ele ascunse.

              Comment


              • #82
                Originally posted by SUPERCAR View Post
                Au dobanzi mari cei de la BRD nu se merita si nu recomand sa va faceti acest card,chiar daca nu il folositi exista comision de administrare anuala(cam 1 euro/luna).
                BRD,una din bancile cu cele mai multe comisioane,multe din ele ascunse.
                Corect SUPERCAR

                Comment


                • #83
                  Pe mine m-au tot sunat de la BRD cam acum vreo 2 luni sa ma intrebe daca folosesc acest card,le-am zis ca nu ma intereseaza.Si nu m-au mai sunat.
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • #84
                    L-am primit si eu acum 2 luni, m-au sunat de 2 ori, prima data sa ma intrebe daca primesc oferta, dupa vreo saptamana daca mi-am schimbat parerea si de ce.
                    Le-am comunicat ca refuz categoric oferta si am intrebat cum de au avut acces la datele mele si pe semnatura cui s-a emis cardul si pinul, ca eu n-am semnat nimic in acest sens si daca e nevoie sa trec pe la banca sa-l inchid.
                    Au spus ca Dacia mi-a trmis oferta si o pot refuza oricand fara a ma prezenta la banca, cardul reprezentand un simplu plastic.
                    Cu siguranta e acordul ascuns al BRD-uli si marlanii de la Renault Group, cheltuiala este a bancii in interes de publicitate so de atrage clienti, iar datele sunt oferite contraserviciu de Dacia... Faza e ca nu vor recunoaste in veci.
                    Last edited by mdi_pro; 23 October 2008, 23:15.
                    http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                    Comment


                    • #85
                      Si eu l-am primit prin curier si m-au tot sunat de la banca daca accept oferta. Cu toate ca le-am spus din capul locului ca refuz oferta au continuat sa ma sune intr-una pan am ajuns sa nu le mai raspund la telefon . Au inceput sa sune pe tel fix dupa aia . Noroc ca acolo raspunde sotia si-i trimitea la mine.
                      dar sunt curios daca se plateste comosion de administrare atat timp cat nu am semnat nimic, nici o hartie trimisa la ei doar semnatura de la curier ca am primit coletul

                      Comment


                      • #86
                        Pai cardul nu e activ, atata timp cat nu ai semnat si depus foaia la sucursala BRD.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #87
                          azi dupa 6 luni de la achizitie am primit si eu cardul....cred ca o sa il pun la chei ca si breloc, nu de alta dar am deja card la brd si platesc cu el ratele masinii... nu mai vad rostul altui card. bafta...
                          AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                          Comment


                          • #88
                            hai sa va spuna parerea si un posesor de card. multumit! ori de cate ori am nevoie de bani, apelez cu incredere la cardul alimentat de catre brd. e o sursa cand ai nevoie de bani urgent. eu am scos 1000de lei de pe el si l-am acoperit iarasi alimentandu-l de 4 ori cu sumele 500 lei, 50 lei, 420lei si 100lei in decursul a 4 luni.
                            MiNnRuZ

                            Comment


                            • #89
                              cardul are o parte buna o folosesti cind esti stramtorat dar nici o banca nu da nimic gratis isi ia partea de fiecare data si ceva pe deasupra
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                sunt perfect deacord, dar stopurile mi le-am luat tot cu ajutorul cardului...fiecare lucru pe lumea asta are parti bune si rele.
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google