Evitati Depozitul De Calculatoare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Cristi are mare dreptate ... Eviati dc ul e cel mai neserios magazin ... Mie mi au refuzat garantia la un router pt ca au vazut ei ca era ceva deplasat in el .... Aiurea nu stiu cum sa scape de tine ...

    Comment


    • #17
      Off topic...Si mie mi-au zis vodafone ca telu meu care s-a stricat avea lichide in el...De unde nu stiu...

      Comment


      • #18
        Tweety transpiratie/condens

        sigpic

        Comment


        • #19
          Pai da mai dar asta poate sa apara oricand ce naiba...Nu vad ca ar fi fost vina mea...

          Comment


          • #20
            Da dar scrie in certificatu de garantie la orice aparat electronic ca sa nu fie supus la schimbari bruste de temperatura etc....
            eu de exemplu am avut un Siemens M65(era un telefon OUTDOOR)deci special conceput ptr socuri praf umezeala cu garnituri de cauciuc peste tot bratara de otel etc etc...
            Si scria in cartulia lui ca rezista la socuri la apa la praf si alte chestii si dupaia mic cu * in josu pagini scria daca se gasesc urme de socuri , umezeala , praf garantia se anuleaza

            sigpic

            Comment


            • #21
              Vezi TWeetY cine stie?
              On topic: saru'-mana XP de avertisment ca ma batea gandul de un HDD si erau si ei pe lista potentialilor furnizori.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • #22
                "Cum eu sunt Moderatoru aici , iti zic ca:
                1. Partea aia a regulamentului se referea la cei care fac scandal nu care relateaza niste probleme
                2. Cum ar putea un moderator sa ia masuri impotriva administratorului ,sa-l trag de urechi?
                3. Pana acum discutia e civilizata"

                Domnul Moderatoru , nu ai inteles. Nu trebuie sa iei masuri impotriva administratorului, doar ca sunt cam multi moderatori care interpreteaza gresit ceea ce postam noi.

                Eu cu ce am gresit ca am spus sa se ocoleasca o scoala de soferi?

                Comment


                • #23
                  Of doamne , ar trebui sa-ti dau warn pacat ca nu am vazut pana acum postul acela...
                  fa comparatie la limbaj ...

                  Originally posted by sorin_pss
                  Spuneti-le prietenilor ce vor sa faca scoala de soferi, sa ocoleasca SELECT din Bucuresti.
                  Ce nume si-au ales si astia :'SELECT' .
                  Ce e select,faptul ca a durat 3 luni pana a terminat sotia mea scoala?
                  Ca au programat-o cate o sedinta la 2 saptamani?

                  Este o scoala de rahat, feriti-va de ea.
                  nu trebuie sa dau eu explicati ptr masurile luate de altii...


                  Decat andrei , rocri si twety care-s off topic le-au fugit picseli din materia cenusia la astia trei

                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    as vrea sa comand si eu ceva de pe dc-shop,posturile de mai sus sunt destul de vechi, a mai colaborat cineva cu ei mai recent? sunt curios daca prezinta incredere.

                    Comment


                    • #25
                      un mic sfat daca te ajuta cu ceva incearca pe Emag au de toate la preturi bune si sunt foarte punctuali cu livrarile ..

                      Comment


                      • #26
                        la emag acelasi produs este cu 100 de lei mai scump,este vorba de un sistem genius 5.1...

                        Comment


                        • #27
                          Chiar nimeni nu a cumparat de la Depozitul de Calculatoare - DCshop.ro ? Ca sunt curios daca sunt seriosi ..

                          Comment


                          • #28
                            eu am cumparat de la ei 3 monitoare horizon de 17,acu 3 ani,si toate 3 merg fara probleme...
                            sisteme home cinema,placi video,surse,placi baza,rami etc...dar nu am avut nici o problema cu nici una din piese....cine stie,poate sunt unii cu ghinion
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • #29
                              ok,si mai nou nimeni nu a mai comandat de pe siteul lor?sunt punctuali cu livrarile...

                              Comment


                              • #30
                                eu de cand am pus anuntul asta nu am mai comandat nimic de la ei , si fost ok.Daca totul merge bine si nu ai nevoie de garantie poate e multumitor , dar de aia cumperi din magazin nou cu garantie , ca sa poti beneficia de ea , nu sa iti dea cu flit de fiecare data ca tu ai fost de vina .
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google