Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sp!ke stie cum e ...

    Ma mai enerveaza soferii de matizuri pe distributie (nujt ce or distribui ei in marele matiz) ... dar astia intra la categoria alora care nu au masini personale.

    Si fraierii care se baga in fata coloanei la stop (de obicei pe trecere) da nu se uita sa plece si ei cand se pune verde ... in capu lor e rosu toata ziua ... (n-am nimic cu ei ca se baga doar sa se uite si ei pe drumu lateral cand se pune rosu si s-o stearga ... ca cica se grabesc) ... per total cred ca astia sunt cei care ma enerveaza cel mai mult ... cei care se baga cu tupeu dar habar nu au sa o faca, si nici nu se grabesc undeva.

    Comment


    • Chiar asa am vazut si eu vre-o 3-4 de pe Matiz-urile de distributie ca fac numai timpenii dar am crezut ca-i doar coincidenta de masina.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • da asa e.... ...ar trebui sa mi se rupa....dar in opinia mea tot basinosi sunt....
        JUST ME.....30-rdd......

        Comment


        • si adaug pe lista tzaranii care au papucuri, n-au dinti in gura si nu se uita pe unde merg ...

          asta dupa ce mi-a fost retusata bara din spate... (decoratiuni de cauciuc pe vopsea) ... omu intrase pe banda de inainte si vroia dreapta asa ca a facut dreapta pana in bara mea spate ...

          as putea spune ca a avut noroc:
          1. nu m-a zgariat, decat si-a lasat cauciucu pe bara mea
          2. era cu fi-sa (or smth) in masina ca ma batea gandu sa-i dau jos si restu de dinti

          deci sunt un car de spume

          Comment


          • ma mai enerveaza soferii care merg pe a 2-a sina de tramvai ...
            Attached Files

            Comment


            • Pai tu nu erai tot pe a doua cand ai facut poza?
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • Originally posted by CAnnabYS
                ma mai enerveaza soferii care merg pe a 2-a sina de tramvai ...
                Vezi ca acolo merg si eu pe a doua sina de tramvai!!!... Sa vezi ce-ti fac duminica!!!
                Tu ce cauti pe a doua sina?

                Comment




                • o sa mi-o iau de la colegii forumisti da era un trafic infernal


                  Comment


                  • o sa mi-o iau de la colegii forumisti da era un trafic infernal
                    Adevarul e ca acolo poti sa mergi si pe-a paispea linie de tramvai... tot ca naiba se circula. Pentru cine nu stie, e vorba de zona Eroii Revolutiei (sper ca nu m-am inselat!).

                    Comment


                    • corect, oltenitei inainte de shitty mol, da tot e mai bine fata de banda I ...

                      - viilor era si ea plina;
                      - in fata la academia militara la fel, si eu ma grabeam la facultate

                      faza e ca pe oltenitei nu mai circula tramvaie, iar cei de pe contrasens nu pot intra pe sina de tramvai (e o bordura de 30-40 cm)

                      Comment


                      • ma enerveaza la culme soferii de maxi taxi , taximetristii si femeile la volan )

                        Comment


                        • Hai sa va spun ce soferi o enerveaza pe cumnata-mea (mandra posesoare de permis de 8 luni ):
                          1- Subsemnatul pentru ca merg cu viteza (parerea ei), in realitate confunda turatia cu viteza , pentru ca ocolesc gropile din scurt(cand i-mi apar nu o fac intentionat) - daca ar fi dupa ea ar trebui sa intru in ele, pentru ca depasesc prin oras (daca cel din fata merge cu 30 cu 30 trebuie sa merg si eu ) si pentru ca "bruschez masina" adica accelerez mai sportiv sau franez mai violent - dupa parerea ei ar trebui sa merg foarte incet ca sa nu fie nevoie sa franez .
                          2- Cumnata-meu(barbat-su) doar pentru aceeiasi boala cu gropile.
                          Asa ca o sa vedeti Logan cu bucsaraie schimbata in 20000 de km(al lor).
                          Ce ma oftic e ca eu nu am mers niciodata sa vad cum conduce ea.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • stiu ca noi taximetristii va incurcam dar daca am comanda la nr respectiv de strada stau pana coboara sau daca omul acolo ramane asta e rabdare pana coboara.intotdeauna semnalizez dreapta din timp dar sunt destui berbeci care raman in spate in loc sa ma ocoleasca) in tari mai civilizate taxiurile cand ies sunt lasate.e transport persoane la cererea clientului.
                            azi am dus un cetatean grabit xxl si mi sa bagat unul de la distributie in fata.clientul meu a coborat si la rupt cu bataia rau de tot.no coment.am ramas fara cuvinte knock out
                            Last edited by suru; 14 November 2007, 00:11.

                            Comment


                            • Originally posted by Rocri
                              Chiar asa am vazut si eu vre-o 3-4 de pe Matiz-urile de distributie ca fac numai timpenii dar am crezut ca-i doar coincidenta de masina.
                              eu i-am vazut pe astia de la broscolini...adica...bazaconi cu matizurile ce se needforspeeduiau intr-o noapte ...
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Originally posted by andrei
                                Soferii care intra pe contrasens pe aleea Selgros din Baneasa si mai ales politistii care stau in intersectia respectiva si se prefac ca nu-i vad. Acolo este dubla inclacare a legii, taie linia continua si intra pe contrasens si intra toti pe rosu. Ieri, numai Q7, Santa Fe, X5, Touareg au trecut pe langa mine pe contrasens. Am crezut ca s-a mutat SIAB-ul acolo... Au trecut si cateva Loganuri, Espero si altele, dar foarte putine.

                                Doamne cat de tare ma pot enerva handicapatii aia... De aia cand ies de la selgros, ma bag direct pe dn1, ca daca o iau pe aleea aia, pana ajung in capat, am nervii facuti praf Si oricum, pe dn se iese mult mai repede in intersectie decat pe alee. Ma rog..aia care se baga pe contrasens, ies ceva mai repede, 'tui in toate celea

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google