Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, nu e ok. Poate sa ma judece cine vrea cat vrea dar eu ii incurc pe descurcareti cat pot. Daca mai e si limbric, cu atat mai bine.
    Am stat cateva luni pe masina de paine. Aproape de sectie. Aveam vedere la tarc.

    Comment


    • Pe Calea 13 Septembrie de la intersectia Trafic Greu pana la intersesctia cu Sebastian se poate merge pe linia de tramvai. Si multi o fac, prea multi. E.. dupa statia vis a vis de Prosper si benzinaria Mol, canci asfalt sau beton. Cu timpul am vazut o gramada suspendati pe acolo ) ... Un exemplu : https://www.youtube.com/watch?v=uD1ChfYpSpE

      Comment


      • Cei mai enervanti soferi sant aceia care taie linia continua, trec pe culoarea galbena sau rosu, vin pe contrasens si vor sa se bage in fata si eu binenteles ca ii las sa se bage dar in spatele meu, cei care vorbesc la telefon si nu au casti.
        https://www.rca-broker.ro/

        Comment


        • Vom scăpa vreodată de idioții nesimțiți?
          Un idiot și un nesimțit "prinși" în câteva secunde.
          Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
          Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

          Comment


          • Lejer...se vede ca nu-i in Bucale filmat.
            Intoarcerea aluia e chiar previzibila, ce dreq.
            Si pietonu' ala e la mama dreq, zici ca nici nu face parte din peisaj.

            Comment


            • Lucrurile vazute pe camera sunt mai departe decat in realitate. Comentariul tau da de intles ca e ok ce fae ala, nu? Sa comentezi sa te afli in reaba? ;)

              Trimis de pe al meu Sirius Z folosind Tapatalk
              Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
              Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

              Comment


              • ca e ok ? dar e chiar legal. asta chiar nu m-ar deranja.
                vorba lui Kojak, vino o zi in bucuresti sa te vad cum te descurci, daca tu te plangi pentru asa ceva.
                previzibila intoarcerea.

                Comment


                • Nu, comentez ca sa fac rating.

                  Intr-adevar, vazute pe camera, lucrurile par mai "drastice" decat in realitate.
                  Stiu ptr. ca am si eu camera pe masina.

                  Nu zic ca e ok, chiar deloc...da' personal, m-am invatat sa fiu mereu in garda la manevre de genu'...bucalele nu te lasa sa te-nveti civilizat in trafic.

                  Originally posted by B997NDL View Post
                  previzibila intoarcerea.
                  Chiar ca...artera aia arata d.p.d.v. al traficului ca sos. Stefan cel Mare in anii '70, in jurnalele de actualitate.
                  Last edited by Kojak; 7 January 2016, 23:48. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • in bucuresti nu mai arunca nimeni banii pe vopsxea ca sa faca dubla continua intre liniile de tramvai, fiindca stiu ca oricum vor intoarce toti.
                    sa am eu cate 10 lei de cate ori am intors pe calea mosilor... ce-i drept, de pe a doua, nu de pe a'ntaia.

                    Comment


                    • Miticii in actiune. Intamplator vin destul de des in Buc. si ma adaptez usor la haosul de acolo, mai mult ma deranjeaza ambuteiajele devoratoare de timp. Ideea era alta: scapam de nesimtiti sau nu? Individul a intors pe linie continua, nu mai spun ca mi-a taiat calea, silindu-ma sa franez. Dar... no comment, am nimerit prntre ''soferi''.

                      Trimis de pe al meu Sirius Z folosind Tapatalk
                      Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                      Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                      Comment


                      • Originally posted by B997NDL View Post
                        vorba lui Kojak, vino o zi in bucuresti sa te vad cum te descurci, daca tu te plangi pentru asa ceva.
                        previzibila intoarcerea.
                        De vreo 6 ani tot "bat" capitala si nu pe la periferie. Am mers si pe Colentina-Stefan cel Mare-pana la Pasajul Basarab-spre Militari, pe malul garlei de la Eroilor la Unirii pe ambele maluri, spre Titan pe la Alba Iulia, de la Unirii spre Piata Romana, samd. Uite cum vad eu treaba; soferii din Bucuresti au doar un singur avantaj fata de cei din provincie si anume ca "joaca" pe teren propriu adica cunosc foarte bine orasul. In rest nu sunt nici mai slabi nici mai buni. ca restul.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • @NDL,
                          Ca bine zici!

                          De pe b1 nici io n-am intors si nici n-am de gand vreodata, dar de pe b2...te asiguri sa nu fie gaborii prin zona si da-i de carma!

                          Originally posted by ursamajor View Post
                          Miticii in actiune. Intamplator vin destul de des in Buc. si ma adaptez usor la haosul de acolo, mai mult ma deranjeaza ambuteiajele devoratoare de timp. Ideea era alta: scapam de nesimtiti sau nu? Individul a intors pe linie continua, nu mai spun ca mi-a taiat calea, silindu-ma sa franez. Dar... no comment, am nimerit prntre ''soferi''.

                          Trimis de pe al meu Sirius Z folosind Tapatalk

                          Bine, bine...da' pe pietonu' ala "halucinant" de ce l-ai inclus in lista cu nasoale?
                          Last edited by Kojak; 8 January 2016, 00:03. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • sa vezi ce frumos e dimineata la razoare , cand tu ai verde si aia de pe drumul sarii au rosu si tot trec si trec, si tu daca nu ai tupeu sa te bagi in ei nu mai treci

                            Comment


                            • Originally posted by ursamajor View Post
                              Individul a intors pe linie continua, nu mai spun ca mi-a taiat calea, silindu-ma sa franez. Dar... no comment, am nimerit prntre ''soferi''.
                              aia e frana ?! sa fi vazut azi cand unul cu bmw la semafor a vrut sa se bage chiar in fata mea ca a observat banda 1 mai libera, si eu veneam cu 70 km/h.

                              Originally posted by MIHAI C View Post
                              sa vezi ce frumos e dimineata la razoare , cand tu ai verde si aia de pe drumul sarii au rosu si tot trec si trec, si tu daca nu ai tupeu sa te bagi in ei nu mai treci
                              confirm
                              Last edited by B997NDL; 8 January 2016, 00:10. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Deci s-a adjudecat in unanimitate, filmuletul e slab si nu face obiectul prezentului topic!

                                Cum care unanimitate? Unanimitatea formata din mitici!

                                Nea ursa, vino cu ceva mai palpitant...actiune, sex, droguri, ca filmuletul ala il bagi la telecinemateca, dateaza din 2013 din ce scrie pe el.

                                Originally posted by MIHAI C View Post
                                sa vezi ce frumos e dimineata la razoare , cand tu ai verde si aia de pe drumul sarii au rosu si tot trec si trec, si tu daca nu ai tupeu sa te bagi in ei nu mai treci
                                Originally posted by B997NDL View Post
                                confirm

                                Adica Nedeleu e unu' din aia care trece zilnic pe rosu la Razoare, venind de pe Drumul Sarii.
                                Last edited by Kojak; 8 January 2016, 00:21. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google