Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai trebuia sa specifici si tu ca era parcare in spic , acum na...am crezut ca dai cu spatele din vreun gang, curte ceva...fi mai explicit.
    Doamna aia probabil vroia sa parcheze in locul tau din acest motiv probabil te-a asteptat!!
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • Originally posted by prometheus View Post
      De ce sunt kulmea domnule Iancu ?? ca-mi exprim opinia in legatura cu acea manevra de mers inapoi ?? bine atunci numai scriu nimic pe acest thread si gata.

      Discutam, expunem pareri, orice parere poate contrazisa. Parerile am spus; nu persoanele. Asa e forumul.
      OFF.
      Esti un...copil; termina cu prostiile.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • Originally posted by prometheus View Post
        . ...probabil vroia sa parcheze in locul tau din acest motiv probabil te-a asteptat!!
        Originally posted by Fanez View Post
        ...Eram parcat cu spatele la strada...
        In afara de tine nimeni nu s-a gandit ca ies din gang, garaj etc. Daca voia sa parcheze in locul meu oprea la o distanta suficienta sa am loc sa ies si sa poata intra sau dadea putin inapoi, nu oprea cu portierele in dreptul portbagajului meu. Frumos din partea ta ca esti "cavaler" si iei apararea unei... doamne.
        Last edited by Fanez; 8 November 2016, 23:08.

        Comment


        • Pai trebuia sa spui si tu ca uite domne a oprit de nu pot sa ies din cauza ei!! expune problema cu lux de amanunte , altfel asteapta-te la opinii contradictorii din partea altora .

          p.s. Pe mine ma enerveaza la culme altii care nu-si regleaza farurile corespunzator , venind din sens opus , sunt atat de deranjanti cu luminile reglate ca naiba de iti bat fix in fata si nu pe drum unde au ei nevoie!
          Multe masini cu farurile reglate prost ,de la toate marcile , audi , merc , bmw etc , foarte putine masini vad sa aibe farurile reglate corect.
          Tin minte cand am luat masina de noua farul din stanga lumina aiurea , era dereglat (asa a venit din fabrica) , la prima revizie n-am ezitat sa le expun problema , au rezolvat imediat si de atunci asa a ramas pana in ziua de azi.
          Last edited by prometheus; 8 November 2016, 23:36.
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • Pai nah, si tu ai asteptat prima revizie, deranjand pe altii, in loc sa te duci la reprezentanta sa rezolvi problema imediat dupa ce ai observat.
            Sa nu zici ca ai facut prima revizie la 1 luna si 1000 de km.

            Comment


            • Evident ca nu , insa am remediat problema nu am lasat asa!! cati fac ca mine ?
              Last edited by prometheus; 9 November 2016, 10:58.
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • Toti care trec pe la ITP.

                Comment


                • Poate doar cei ce fac ITP-ul pe bune ai vrut sa scrii! adica 20-30%.
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • Asta cu reglatul farurilor la ITP e facuta tuturor, inclusiv alora care vor trece cu spaga pentru ca masina are probleme mult mai grave.

                    Comment


                    • Sunt enervanti cei care merg cu astfel de faruri si mai circula si încet astfel încât îți ia o veșnicie să scapi de ei.

                      Comment


                      • Daia ii tot vad mereu pe unii de vreo 2-3 ani cu farurile reglate ca naiba ca la ITP nu-i lasa sa treaca fara reglaje la faruri.
                        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                        Comment


                        • Farurile le-am reglat la cateva luni dupa ce am sesizat ca bat aiurea.

                          Comment


                          • Dar eu nu pricep , nu vin reglate din fabrica ?
                            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                            Comment


                            • Pai fiind comenzi mari, nu au timp sa le regleze la finete ))))

                              Mari, de fapt multe am vrut sa zic.
                              Last edited by aris86; 9 November 2016, 13:23. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Originally posted by prometheus View Post
                                De ce sunt kulmea domnule Iancu ?? ca-mi exprim opinia in legatura cu acea manevra de mers inapoi ?? bine atunci numai scriu nimic pe acest thread si gata.


                                Kulmea ar fi sa nu te tii de cuvant!


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google