"Songuri Care Ne Plac"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dar ce te faci când gusturile sunt proaste?

    Comment


    • intorci spatele si mergi mai departe spui ce-ti place tie, poate altii vad si gusturile tale proaste, etc ...

      Comment


      • Da, dar totuși, cum să asculți Inna,Alex Mica, Florin Salam? Asta nu e muzică..ori aici e vorba de songuri..

        Comment


        • ai o problema, aici nu mai tine de mine, stai asa sa te iau altfel, ce muzica asculti tu ?

          Comment


          • Bisericeasca ) scz de offf

            pun si eu o manea aici...

            DOWNLOAD http://soundcloud.com/djsylvio/bedouin-soundclah-brutalFacebook http://www.facebook.com/djsylvioBuy 'Light The Horizon' album on iTun...
            Last edited by Thejock3r; 9 September 2012, 22:43.
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Originally posted by 1.6Multipoint View Post
              Dar ce te faci când gusturile sunt proaste?
              Originally posted by 1.6Multipoint View Post
              Ce-i cu porcăria asta? Asta e muzică?
              Amice, ai depasit orice limita; vezi de treaba ta si evita atacurile la persoana; daca gusturile tale sunt altele, OCOLESTE-MA.

              INNA-Tu Si Eu
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • poate sa asculte si pe gigel-frone nu ma doare capul atata timp cat omul tine pentru el si nu o pune la telefon si merge pe strada ca la cati melteni sunt in tara asta ... oricum lasa-l sa asculte ce vrea, de aceea suntem intr-o tara democratica, daca altii au inteles gresit smechereala cu libertatea e treaba lor
                ca sa termin cu off-ul :
                Parazitii-Fuck you Romania

                Comment


                • Originally posted by Thejock3r View Post
                  Bisericeasca ) scz de offf
                  ha,ha,ha..very funny...n-am ce zice.
                  Să înțeleg că tu ești Kissoman cu coeficient mic?Iq,nu altfel..
                  Eu ascult MUZICĂ..mai puțin muzică românească, fiindcă muzica românească e nașpa cu mici excepții-Florin Chilian,Compact,Holograf,Cargo..
                  Eu ascult Queen,Scorpions..orice, chiar și muzică nouă..dar nu românească.Nu Connect-r,Inna,Alexandra Stan și alte pițipoance d-astea pițigăiate.
                  prefer să ascult Lady Gaga,Lana Del Rey, Kelly Clarkson,Madonna,Rihanna..
                  Dar muzica mea preferată e cea din anii 80-90

                  Comment


                  • cui ii pasa ?

                    Comment


                    • Gasca mea !

                      Comment


                      • Parazitii Da te n Gatu Matii asa se cheama nu va luati de mine

                        Comment


                        • Parazitii-Te sparg la buci

                          Comment


                          • Ombladon- Muia-i rupta din rai daca aveti ceva de zis... luati-va de ombladon

                            Comment


                            • Parazitii - Mi se rupe

                              Comment


                              • Parazitii - Nu Ma Schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google