Produse Kappa OMW

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Produse Kappa OMW

    Ce parere aveti de promotia de la OMW cu produsele Kappa??? Ati cumparat, cum vi se pare calitatea acestora? Eu mi-am luat astazi rucsacul sper sa tina cat de cat, am vazut ca are garantie 36 de luni dar la ce nu scrie !!!
    Last edited by Cezar; 25 August 2013, 10:39.

  • #2
    cum adica promotiile de la OMW ?
    sigpic

    Comment


    • #3
      adica bagi benzina de la ei, iti dau puncte, completezi un talon si iti fac reducere din pretul produselor deja umflat.

      Comment


      • #4
        Exact Sorin! Primesti un talon pe care lipesti niste "cuponase" ( pentru fiecare 40 de lei care alimentezi primesti un cuponas) iar cand ai 10 sau 20 stranse in functie de produsul pe care doresti sa il achizitionezi primesti o reducere. Oricum e jaf pe fata ca orice promotie din Romania dar nu conteaza se vand ca painea calda!

        Comment


        • #5
          Serios?! Asta e subiect pentru un thread?? OMG! Sunt curios maine, ce subiect se va mai dezbate.... Chilotii Mr BIG? Merita?

          Comment


          • #6
            Cum adica e jaf pe fata? Ti-au dat discount mare?
            Acelea sunt niste produse ce nu se vand, si implicit vor intra in campanii de vanzare unde adaosul va fi scazut.

            Comment


            • #7
              Pai de exemplu pentru rucsacul ce l-am achizitionat eu aveai nevoie de 20 de puncte tinand cont ca primesti un punct la 40 de lei rezulta 800 de lei! Pretul rucsacului intreg era de 199,99 Ron iar cu punctele a fost 51,99! La cat combustibil bagi puteau sa il dea si ei gratis!

              Comment


              • #8
                Stimabile, de banii aia (800 lei) tu ai bagat benzina!!!!!
                Ai primit BONUS un discount!!!!
                Sau ai platit un pret mai mare pe l de benzina, ca sa se justifice acel bonus? Cred ca nu.

                Comment


                • #9
                  Majoritatea benzinariilor au astfel de "campanii/promotii" de ani de zile!! Cel putin la Mol, pentru ca eu alimentez exclusiv la ei, in general imi dau mai multe prostii din alea decat ar trebui...am luat o lanterna Varta pe loc in primavara! Mi-au lipit ei toate alea si gata!

                  Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                  Comment


                  • #10
                    Totusi pana la urma discutia initiala e despre calitatea acestor produse se merita sau nu lasand deoparte pretul!? La o prima inspectie rucsacul pare ok facut din materriale destul de bunicele acum sa vedem cat este de rezistent! Daca mai sunt si altii care au achizitionat sa isi spuna parerea!

                    Comment


                    • #11
                      aaaa deci despre benzinaria OMV vorbeai, nu OMW.

                      Kappa este o firma buna. Produsele sunt in regula.
                      sigpic

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google