Help Cu Niste Melodii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Help Cu Niste Melodii

    Exista un mixt de melodii Dj Floapa-Deception 2008 http://www.filebox.ro/download.php?k...b671d01d98b46b as dori si eu melodiile din mixt seaparat dar nu taiate din acel mixt si asa cum exista ele in original,mai ales cea de la 33:20 e misto tare,si e misto mixtul
    sigpic
    astra h 1,7 cdTI

  • #2
    Tati, e mix nu mixt. Sper sa nu mi-o iei in nume de rau si sa crezi ca fac eu pe desteptu', dar cat traim invatam. Daca ar fi sa iei piesele separat nu ar mai suna ca in mix, doar sa gasesti mixul taiat. Dar, la fel de bine, le poti taia si tu cu un program de taiat mp3-uri, gen Mp3 cutter sau Mp3 trimmer.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • #3
      ) merci dar eu vreau melodiile separat si toate,ca daca e sa le taI SUNT MICI TARE.............Si mix nu mixt)
      Last edited by andrei; 31 July 2008, 14:31.
      sigpic
      astra h 1,7 cdTI

      Comment


      • #4
        Stii ce inseamna mix? Inseamna ca e mixat,asa ceva nu se gaseste decat in mix-ul ala.Atat. ;) asculta-l asa,sau taie-l.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Originally posted by Pacco View Post
          Stii ce inseamna mix? Inseamna ca e mixat,asa ceva nu se gaseste decat in mix-ul ala.Atat. ;) asculta-l asa,sau taie-l.
          Am gasit toate melodiile separat si sa stii ca daca e mix inseamna ca nu e toata melodia respectiva si e prelucrata de exemplu melodia aia care o cautam are in original 7:41 minLast Vegas - Sexy Girl si in mix avea numai 2 min deci nu e asa cum crezi si daca cauti bine gasesti
          sigpic
          astra h 1,7 cdTI

          Comment


          • #6
            Cum se cheama piesa aia noua a lui Morandi care o tot da pe la radio?

            Comment


            • #7
              Originally posted by SUPERCAR View Post
              Cum se cheama piesa aia noua a lui Morandi care o tot da pe la radio?
              Morandi-Save me http://m3.uploadking.net/Jan22/morandi-save-me.zip
              sigpic
              astra h 1,7 cdTI

              Comment


              • #8
                e misto tare
                sigpic
                astra h 1,7 cdTI

                Comment


                • #9
                  Nu e asta Morandi - Save me ca o am si eu....Trebuie sa fie alta

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google