Placute Inmatriculare Cu Contur Rosu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pt impresii artistice
    sigpic

    Comment


    • #17
      Masinile de guvern au W S T distantiat...Dar cu pile la politie poti sa iti pui si tu...Cunosc caz...Si am vazut si eu parca logan cu numere de romania dar font de germania...Si avea holograma RO...L-am vazut in afara orasului, nu stiu daca nu era cumva de bucuresti
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #18
        W S T nu sunt de guvern. Aia au W U W.

        Comment


        • #19
          In brasov sunt o gramada de masini cu WUW si nicaieri nu scrie Guvernul Romaniei...Ca au o placuta care o pun pe bord ca sa se vada "LIBERA TRECERE" (ACCES PERMANENT) sau ceva de genu...Prietenul meu il are pe varusu sef la sectia 1 in brasov, si lucreaza in bucuresti la ministerul transportului...Si are placuta in geam si si-a pus numere BV 29 W S T
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #20
            Am dat-o in diverse!DECI, acele placute de inmatriculare sunt doar de impresie artistica si nimic mai mult!
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • #21
              La fel ca si cele cu caractere aerisite...

              offtopic am vazut unu acu cateva zile foarte caterinca era placuta asa: "B xx NICA" unde A-ul rosu era scris de mana ... Iar literele erau astfel tiparite incat sa incapa un A acolo )... M-am spart de ras

              Comment


              • #22
                Offtopic si eu la postul anterior...Apropo de "B xx NICA"....Zi-mi si mie ce intelegi din
                "BV IONUT" ?
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #23
                  Pune-ti si ceva poze, ca sa vedem si noi despre ce e vorba
                  niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                  Comment


                  • #24
                    Ce am vazut eu cu BV IONUT era pe un audi a4..L-am vazut de 2 ori in interval de cateva zile prin primavara...Oricum...Ca sa stiti si voi, era de fapt BV 10 NUT dar numerele si cifrele scrise la aceeasi distanta...Iar tipul a acoperit codita de la 1 si asa a devenit I...Si 0 de fapt il citesti ca O...Si uite cum a iesit IONUT :P
                    Last edited by B 83 RMJ; 11 August 2008, 23:57.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #25
                      W S T au bmw albastru marin foarte inchis de la guvern
                      laureate 1.5l, albastru marin

                      Comment


                      • #26
                        Da... Gurvernul Romaniei scrie si in geam...Prietenul meu are skoda octavia...Si stiu pe unu care avea pe cielo...Asa ca ......si in brasov e un taximetrist cu un pasat parca virgula care are tot W S T...si masina de politie (jeep-ul) de pe DN1 cum iesi din brasov spre bucuresti tot W S T are la nr
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #27
                          Ne rezumam la subiect sau inchidem?
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • #28
                            Inchidem...

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Eu cred ca se poate inchide...
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google