Playlist Muzica Botez - Help !!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Playlist Muzica Botez - Help !!

    Salut. Cine ma poate ajuta cu un playlist muzica pentru un botez, sa zicem cam de 8 ore ? Ceva traditional, nu cine stie ce fite, deci merge orice muzica, de la populara, dance, etc, inclusiv manele, dar mai putine.
    Am zis sa nu mai platim si un DJ si acum ne-am poticnit fiindca nu stim ce muzica sa bagam in playlist. Daca poate sa ne ajute cineva, ar fi perfect, dau o cinzeaca. Multumesc anticipat!
    Logan Ambition 1.6 8V

  • #2
    Incearca si tu axial din amara daca it-i place eu i-am avut la nunta si e belea cautai pe trilulilu

    Comment


    • #3
      Pai degeaba faci playslist si-l lasi sa cante, ca DJul se mai uita si el pe ce danseaza lumea si mai pune din aia, sau schimba daca vede ca nu le place, cand apare mancarea pune ceva mai linistit sa nu-ti sara sarmaua in gat pe hora etc.
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • #4
        Da, asta asa este. Dar prima data, sa fac rost de un playlist. Cred k voi downloada cateva albume de muzica populara, ce e mai ok la muzica noua, chestii....si gata. Eu ma gandeam ca poate are cnv vreun playlist gata facut, mai de ocazii....cineva care e mai priceput.
        Logan Ambition 1.6 8V

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google