Vom Muri Cu Totii Miercurea Asta?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Cam asta se poate intampla..Si este cam adevarat despre ce se zice pe net de experiment.

    Comment


    • #32
      Daca acest lucru se intampla, atunci cred ca o marmota poate sa inveleasca ciocolata in staniol.
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment


      • #33
        Noi sa fim sanatosi...Belelele sa curga!!!!!!!!

        Comment


        • #34
          Originally posted by Logan 4 ever View Post
          Daca acest lucru se intampla, atunci cred ca o marmota poate sa inveleasca ciocolata in staniol.
          aia se poate intampla daca experimentul va fi facut prost .... Doar ca la CERN se regaseste toata crema oamenilor de stiinta din lume :-) si au spus foarte clar ca nu se poate ajunge acolo deoarece totul va fi controlat ... Sansele sunt aproape nule sa aiba loc un dezastru ....

          S.
          I have no special talent. I am only passionately curious.

          Comment


          • #35
            Tot ce apare oficial, a fost testat si rastestat in prealabil!Stai voi linistiti ca nu e asta primul test...Adica DA...E primul test..OFICIAL
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • #36
              E primul test cu un asemenea accelerator ... Teste la scala mai mica (cum zicea si csebalyn cateva posturi mai sus) au mai fost facute dar cu actualul accelerator inca nu :-)

              oricum stati linistiti ... Nu o sa ne inghita nimeni ;-))

              S.
              I have no special talent. I am only passionately curious.

              Comment


              • #37
                Sunt dispus sa primesc loganuri moca.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Logan 4 ever View Post
                  Daca acest lucru se intampla, atunci cred ca o marmota poate sa inveleasca ciocolata in staniol.
                  Ce inseamna sa fi pe dinafara

                  Comment


                  • #39
                    Ma cam seaca chestiile astea cu apocalipse... Multe trebuia sa mai fie de atunci.
                    Ambition

                    http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Alex21 View Post
                      Ce inseamna sa fi pe dinafara


                      corect
                      laureate 1.5l, albastru marin

                      Comment


                      • #41
                        Din miercurea viitoare am schimbat titlu in miercurea asta...
                        mai multe ma abtin sa zic dar sunt de parere ca s-au dat destule explicatii tehnice incat totul e doar o bomba a presei... In cel mai rau caz presa va murii

                        PS. in ultima zi de concediu(adica ieri , in zona vrancei) a fost un cutremur(l-am simtit eu care sunt dita mai omu cand a inceput sa topaie scaunu cu mine) cica cel mai puternic cutremur pe anu asta asa ca nu ma pot speria niste particule care alearga de bezmetice intrun cerc de 25km diametru , cu viteza ``luminii de led`` si dupa ce dau o tura au tendinte emo ...
                        Last edited by SoNyKeL; 8 September 2008, 00:42.

                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by r3duc View Post
                          Ma cam seaca chestiile astea cu apocalipse... Multe trebuia sa mai fie de atunci.
                          Pai tu te referi la apocalipse naturale ( cele din biblie )..Alea nu sunt adevarate (cica :p)..Dar parca scrie in biblie ceva de World Trade Center..Ceva de 2 turnuri etc..Numai stiu unde am auzit acuma vro cati-va ani.
                          Dar cand isi baga omul coada, totul este posibil..Asa ca dintr-un experiment care s-ar putea sa o ia razna..Uite asa se duce dr*cu omenirea...
                          Si uite asa vine apocalipsa...Ba si miercui era zi de salariu !

                          Sfarsitul lumi: ori vine un meteorit pe noi, ori din cauza noastra.....Ori vin extraterestrii :p :p
                          Last edited by Alex21; 8 September 2008, 00:43.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by SoNyKeL View Post
                            In cel mai rau caz presa va murii
                            N-avem noi norocul asta
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by SoNyKeL View Post
                              asa ca nu ma pot speria niste particule care alearga de bezmetice intrun cerc de 25km diametru , cu viteza ``luminii de led`` si dupa ce dau o tura au tendinte emo ...
                              . Bine ai venit.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • #45
                                Mah, care aveti ciuda pe sefi, acu-i momentul sa le-o trageti in cabina...Dar ce-o sa vi-o traga ei la ochiul maro daca nu murim cu totii miercuri
                                baga-mi-as piciorul, eu ar trebui sa iau salariul abia vineri...Care aveti urgent sa-mi imprumutati 100000 oiro pt 2 zile?
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google