Pierdut Antena Telefon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pierdut Antena Telefon

    Azi mi-am pierdut antena de la telefon si acuma nu mai am semnal decat 3 linii, iar daca ma suna cineva dispar toate ...Intrebarea mea este: am vreo sansa sa gasesc pe undeva o antena? sau stiti sa existe magazine care sa vanda asa ceva? am fost azi pe la 3-4 service-uri si mi-au spus ca nu stiu sa imi spuna daca am sa gasesc pe undeva...Poate lucreaza cineva pe la vreun service sau are cunostinta de cauza si ma poate ajuta si pe mine

    telefonul este asta http://www.phonearena.com/htmls/show...d=6250&f=image
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

  • #2
    Nu-mi dau seama ce model este...Dar daca este f vechi, nu mai are rost sa-l mai "faci"
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #3
      Este v235 si are 2 ani..
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        Alindrgn : un sfat prietenesc..Vinde-l cum prinzi ocazia(mai ales la tara)
        nu zi ca n-are semnal ca nu stiu ce...Si sa nu iti mai iei motorola ca astea-s "renumite" la semnal...
        acu nu iti pot recomanda ceva foarte bun,care sa te multumeasca pe deplin,dar daca vrei pentru poze,orienteaza-te spre sony ericsson(foarte bune telefoane in privinta camerei),daca vrei semnal,baterie buna si telefon rezistent ia-ti nokia..Am nokia si sunt super multumit de el..
        a...Si daca iti iei,ia-ti nou.

        numai bine!
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #5
          Nou, asta e clar...Nu am cum sa il vand ca se vede ca are ditamai gaura in partea de sus unde era antena...
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #6
            Eu aveam un lg 3g(u8360) care daca ii scoteam antena avea acelasi semnal...Zi-i si tu ca o sa gaseasca o bucata de cauciuc pentru "gaurica" aia )..Daca vede ca are semnal prost,zi-i ca e zona de vina ;)
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #7
              Eu am reusit sa vorbesc la telefon cu o antena improvizata...Imi arata ca are semnal 2-3-4 linii din 5...Si cand ma suna cineva sau sunam cadeau toata....Eu am bagat un cui in loc de antena si era semnal full
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #8
                esti belea
                improvizeaza ca nu e rau )
                vezi sa nu iti fure curentul cuiul ala
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • #9
                  Telefonul a fost inlocuit pe data de 7 octombrie cu un sony ericsson k810i
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google