De Ce Nu Mai Primesc Mail-uri De Pe Forum?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De Ce Nu Mai Primesc Mail-uri De Pe Forum?

    De ceva timp nu am mai primit nici un mail care sa ma anunte ca este un post nou pe un topic...Nici in bulk/spam nu intra...Si eu am postat in mai multe topicuri de unde vroiam sa vad si un raspuns, si acuma nu mai stiu care sunt...Ma poate ajuta cineva, va rog?
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

  • #2
    Nici la mine nu mai intra nimik nici la bulk\spam nici la inbox!!! Dar intru la de la ultima vizita!!!
    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

    Comment


    • #3
      Nici la mine nu mai intra nimik nici la bulk\spam nici la inbox!!! Dar intru la de la ultima vizita!!!!
      sa se clatine imperiul LOGAN CLUB.............Sariti fratilor ca nu e de gluma!!!>
      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

      Comment


      • #4
        Nici la mine.Inainte era o avalansa de mailuri si acum nici unul

        Comment


        • #5
          S-a scos functia cu atentionarile pe mail ca sa se miste mai bine forumul, inclusiv cand se posteaza.
          Daca vreti puteti sa bifati cand postati sa va anunte pe mail dar mai bine folositi functia New Post.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            Observ ca nu este o problema doar la mine... ...la mine e bifata si degaba
            Last edited by B 83 RMJ; 5 October 2008, 12:40.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              Eu mi-am activat notificarile prin mail la o parte din thread-uri, la o parte nu. Si totusi, chiar daca s-a postat, de vreo saptamana nu am mai primit nimic. Deci, nu e problema ca s-au dezactivat notificarile acum 1-2 sapt, sau cand a fost aia.
              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

              Comment


              • #8
                Eu m-am abonat la thread-urile care ma privesc si cand vreau sa le verific intru pe forum la Panoul de control al utilizatorului si apoi la listeaza abonamentele. E mai bine ca nu mai primesc mail-uri.

                numai bine!
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Nici eu nu mai primeam...Dar dau la new posts
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • #10
                    Buna dimineata, s-a scos pentru ca mergea greu forumul. Cititi la "Solicitari catre moderatori".
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • #11
                      Buna dimineata?E ora 2 ( de fapt si eu m-am trezit acu o ora )
                      scz de off
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • #12
                        Vreau sa primesc notofocari pe mail, mi-am activat notificarile la thread-urile respective si tot nu merge! X( Pun si-un print screen daca vreti sa vedeti ca nu e din necunostinta de cauza (ca sa nu zic prostie)! Pe cine trag de maneca?
                        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                        Comment


                        • #13
                          Pe andrei )
                          el e singurul dintre moderatori care a raspuns pana acu )


                          sper sa nu primesc ban :-ss
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • #14
                            tzony_18, tu primesti mailuri de notificare? Daca nu, e pt ca asa vrei tu? :-?
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • #15
                              Nu primesc,Rebe...Era mai bine daca primeam...Dar m-am obisnuit...Oricum imi facea figuri..Acu dau pe NEW POSTS sa vad ultimele mesaje pe forum.
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google