Asta Da Pensionare!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Asta da noroc
    sunt curios care este cea mai veche masina de acolo si ce model.Bafta

    Comment


    • #17
      Super masinile ti-e drag sa le privesti. Norocosul...

      Comment


      • #18
        Concluzia ..Mergem in portugalia si cumparam hangare
        fara linkuri externe in semnatura

        Comment


        • #19
          Noi, romanii, suntem mai putin norocosi de felul nostru si cred k o sa dam banii pe terenuri cu case si hambaruri cu usile lipite si tot ce o sa gasim o sa fie praful de pe masinile alea. Dar masinile, ba!
          sigpic

          Comment


          • #20
            E o poveste frumoasa care ne face sa visam frumos. Dar hai sa fim seriosi, omul ala care a strans atatea masini nu a avut si el prieteni in timpul vietii care sa stie de comoara asta superba? Nu se plimba si el cu masinutele astea pe strazi sa-l vada careva? Pur si simplu era pasionat, le strangea si nu mergea cu ele? Imi vine greu sa cred ca timp de 15 ani nu s-a interesat nimeni de hangarul ala, mai ales ca atunci cand vezi un lacat pus iti pui niste semne de intrebare, daca inauntru nu e nimic, de ce ar mai fi sudate usile.
            Dar ca idee, e o poveste frumoasa, si cred ca oricare dintre noi si-ar dori sa cumpere o proprietate cu un asemenea hangar.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • #21
              Cum spunea si SUPERCAR in romania daca o casa nu e locuita ceva timp imediat apar curiosi sa vada ce e prin ea.

              Comment


              • #22
                Originally posted by PH 85 MRS View Post
                Asta da noroc
                sunt curios care este cea mai veche masina de acolo si ce model.Bafta
                Cred ca cea mai veche este Maxwell 1923/24.
                Attached Files

                Comment


                • #23
                  Cateodata iti da cel de sus cat pentru 10 vieti dar si cand iti i-a.Cine stie povestea adevarata a acestei familii sau cat de adevarat o fi?!.Daca ar fi unul care se pricepe ar scoate mai multi bani daca ar deschide un muzeu sau ceva asemanator.Presimt ca o sa fie smecherit si masinile o sa fie cumparate la un pret infim valorii lor.

                  Comment


                  • #24
                    Saracu...Are de sters la masinile alea pana la pensia nepotilor ))
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by tzony_18 View Post
                      Saracu...Are de sters la masinile alea pana la pensia nepotilor ))
                      Arta in praf
                      1
                      2
                      3

                      Comment


                      • #26
                        Sa-nebunesc :O :O :O :O :O
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #27
                          Desi inca nu-mi vine sa cred povestea asta, ma gandesc ca pentru uni prostia e o caracteristica forte, norocul altora trezeste invidia in oricine . Sunt o gramada de "boieri" plini de bani si pasionati de masini de epoca .
                          Dar tare imi este greu sa cred ca nimeni nu stia de continutul hambarului , nepoti, vecini , prieteni. Colectionarul masinilor doar nu a teleportat masinile, trebuia sa le vada cineva.
                          , sunt cu ochii pe voi !
                          :thumbsup:

                          Comment


                          • #28
                            Asta este problema noastra a romanilor , ca ne intereseaza prea mult ce se intampla in curtea vecinilor . Nu cred ca in cei 15 ani nu a putut nimeni sa nu afle de asemenea comoara , sau autoritatile , dar legat de ceea ce stiau vecinii lui sau prietenii putin probabil sa afle , la ei nu ii intereseaza decat viata proprie si nimic mai mult . Noi tre` sa vedem si capra vecinului ce face ... Asa e in Romania . Si da in 3 ani de la parasire nici tigla nu mai era pe hambar sau era conac tiganesc .
                            1.6 MPi Icy White

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by ady62 View Post
                              Arta in praf
                              1
                              2
                              3
                              Foarte tari prima si a treia
                              fara linkuri externe in semnatura

                              Comment


                              • #30
                                Incredibil ,chiar k arta sculptata in praf

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google