Boicot Statii Peco

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Asa am vazut si eu azi la stiri a anuntat ieftinirea.Top premium 99 era parca 3.90/l

    Comment


    • #47
      Salut.
      Asta-i Inceputul Fratilor.
      Trebuie Sa Ne Tinem De Cuvant Sa Nu Mai Alimentam Pina Nu Mai Scade Pretul La Combustibil.
      Trebuie Sa Facem Ceva.
      Mergem Inainte.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • #48
        Originally posted by 77sky View Post

        P.S. Vroiam sa cumpar 50 de litri in ziua de avans (28) dar mi-am zis sa nu fac nota discordanta si am luat azi doar 12 litri, (pe Bune!)
        De ce ........
        Nu trebuia

        Comment


        • #49
          Eu cred ca majoritatea dintre cei care sustin acest protest au o gandire puierila... Sincer voi folositi masina doar in scopul plimbarilor... Eu am facut duminica full 60l azi mai am 15l in noaptea asta mai am ceva treaba maine iar full... Ce sa fac sa mor de foame in casa ca faceti voi boicot???

          sigpic

          Comment


          • #50
            NU! Imbogatestei pe cei de la Peco
            Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

            Comment


            • #51
              Nu cai imbogatesc ca numi face placere dar ce sa fac acum sa las masina in parcare so iau pe la picior sa pun semnu faliment pe afacere doar ptr ca cei de la peco nu scad preturile?

              sigpic

              Comment


              • #52
                Ca sa conteze nu ar trebui cumparat o luna ceea ce este imposibil,dar atunci ar simtii benzinarii

                Comment


                • #53
                  Eu pot sa nu alimentez si 1 luna,imi iau un butoi de 200litri de motorina si m-am scos si ca sa le fac in ciuda nu o cumpar din peco

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by SoNyKeL View Post
                    Eu cred ca majoritatea dintre cei care sustin acest protest au o gandire puierila... Sincer voi folositi masina doar in scopul plimbarilor... Eu am facut duminica full 60l azi mai am 15l in noaptea asta mai am ceva treaba maine iar full... Ce sa fac sa mor de foame in casa ca faceti voi boicot???
                    PAI VOI CARE AVETI FIRMA AR TREBUI SA FITI PRIMI LA BOICOT.
                    DACA SCADE PRETUL LA BENZINA/MOTORINA TOT VOI AVETI DE CASTIGAT.NU CREZI?
                    EU INTELEG CA TREBUIE SA-TI FACI TREABA[PROFIT]DAR TE GANDESTI DACA BAGAI BENZINA CU 2,5LEI/LITRU CU CAT IESEAI IN AVANTAJ?
                    Un Logan----YNG-----
                    Numai bine.

                    Comment


                    • #55
                      Un articol ce are legatura cu acest subiect, zic eu.
                      Pretul barilului de petrol a scazut la jumatate, dar pretul carburantilor la pompa nu a tinut acest ritm.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google