Logan 4x4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    interesant suru ce ne zici tu dar oare sau apucat asa devreme de produs stopuri??? oricum parerea mea ca partea 4x4 va fi ceva imprumutat de la nissan

    sigpic

    Comment


    • #32
      O sa fie ori pe platforma de la Murano sau Qhasqai, ori pe cea de la Renault Koleos, ramane de vazut.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #33
        cred ca va fi un qhasqai cu mai putine dotari

        Comment


        • #34
          artata bine din poze, chiar si editate. dar o sa ne sparga pretul. daca un mcv ajunge lejer la 13.000 oiro...
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #35
            numa sa nu fie o fasaiala ca si steppe, numa' la pret de suv deobicei intre prototipuri si serie sunt diferente de executie, mai ales la dacia...
            si cu pretul ne-au prostit o data, de 5000 de euroi pt lighean nou. asa cred ca va fi si cu suv-ul. cam 13000, care de fapt o sa fie vreo 15-16000.
            tigani francezi
            ps: n-am vrut sa jignesc tiganii adevarti, aia cer-si vad frumos de treaba lor si nu apar pe la stirile de la ora 5
            Last edited by Seba; 8 November 2007, 11:48.
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #36
              or sa faca astia ca cu steppu ... chiar cand sa`l lanseze face ceva mai simplu ca or sa gaseasca ca stopurile au fost copiate de la alta masina asa si farurile si etc .. o sa vedeti voi
              Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

              Comment


              • #37
                Din poze arata super , pare un Qashqai intradevar ceea ce este super OK dar mi-e teama sa nu iasa ca un ignis, un scenic rx4 sau fiat sedici. In rest ........ e misto ideea de a avea un 4x4 la un pret accesibil pentru ca sincer sa fiu as prefera o masina autohtona care sa ma satisfaca si din punct de vedere estetic nu numai functional si incapator.

                Comment


                • #38
                  intr-o revista din franta ziceau c-o sa aiba transmisia de kangoo 4x4, ca aia de koleos nu-i testata si de aia de kangoo stiu ei ca-i fiabila. plus ca e si mai ieftina. si asta conteaza la o masina de genul ligheanului, nu ? tot aia ziceau c-o sa inceapa de la 13000 de euro versiunea de baza, de aia de top nu ziceau decat c-o sa aiba parca 120cp. deci nu pare mare sfaraiala... inclin sa-l cred pe suru, eu cand lucram la conti am vaz't la elba (in 2003) faruri de logan, dar nu stiam ce sunt. cei de la elba ziceau ca pt un prototip dacia si mi s-a parut ca numa' o masina urata poate avea asemenea faruri...oi fi prevazut bine ? a, si inca ceva: platforma murano/qashqai e prea scumpa pt dacia. deci probabul va ramane tot platforma b85 (clio,micra), eventual kangoo...
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google