Logan 4x4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by mareom
    Daca scot un diesel la 15000 euro full si arata ca in poze, nu vad de ce sa nu fie un mare succes. Singura problema e ca romanului nu-i convine emblema, pentru ca teoretic are ochi doar pentru WV, Audi, BMW &co dar practic conduce o Dacie obosita din 1900 toamna;). Probabil daca ii pun sigla Renault se rezolva si aceasta problema.)
    dap cam asa e cand ii auzi k ei isi iau vw dar ei nu au bani nici pentru o amarata de masina
    sigpic
    astra h 1,7 cdTI

    Comment


    • #17
      Inca 2 poze cu Logan 4x4
      Attached Files
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • #18
        Primul arata beton.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #19
          primul model arata chiar criminal poate da domnul si nu se mai zgarcesc cand or sa faca modelul 4x4
          sigpic
          astra h 1,7 cdTI

          Comment


          • #20
            cred ca pentru succes pe piata interna trebuie sa scoata un model de baza mai "spartan" cu putine dotari si ieftin, poate ceva de genul modelului de baza de la loganul van, asa, ca sa o cumpere cei de la tara si politia, cum a fost si ARO

            Comment


            • #21
              modelul albastru este defapt fata de logan de la mcv pusa peste prototipul SUV celor de la renault, se observa la jante emblema:p dar ar fi o idee buna sa-l puna si pe logan ar da bine
              ---== LoGaN dRiVeR ==---

              Comment


              • #22
                Originally posted by alexandru89
                modelul albastru este defapt fata de logan de la mcv pusa peste prototipul SUV celor de la renault, se observa la jante emblema:p dar ar fi o idee buna sa-l puna si pe logan ar da bine
                si ce nu ar fi misto ...ce o visat dacia sa aiba vreodata model SUV
                sigpic
                astra h 1,7 cdTI

                Comment


                • #23
                  eu stiu din sursa sigura ca stopurile se fabrica de acum pentru el la elba aici in timisoara.
                  va fi pe platforma de nissan

                  Comment


                  • #24
                    Nu poti sa faci si tu o poza la un stop si un far sa vedem si noi cum arata?
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #25
                      am sa intreb pe cineva de acolo.totusi nu stiu daca reusesc.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by suru
                        am sa intreb pe cineva de acolo.totusi nu stiu daca reusesc.
                        si le vindem pe urma la astea de la tv le dam la dan diaconescu in direct...senzational
                        sigpic
                        astra h 1,7 cdTI

                        Comment


                        • #27
                          eu zic ca-s facute in photoshop ambele poze :d
                          http://mitzah.labrute.fr/
                          http://c0nstanta.myminicity.com/tra http://c0nstanta.myminicity.com/sec

                          Comment


                          • #28
                            sunt facute in photo shop sau nu cine stie poate sunt facute dupa ce au vazut... asa sa zis si cu mcv e photoshop e nu stiu cum si pick up care aparusere desene cu el de prin 2005 si hatck backu la fel si 90% toate desenele sau transformat in realitate...

                            iar de steppe ce sa mai zic cui iar fi convenit sa dea 1000-2000 de euro in plus ptr design doar niste bari si aripi umflate cu plastic? ptr un bord si niste oglinzi speciale...

                            Eu unu in cazul meu mi-am luat mcv si nu mi-am luat alt breck ptr ca nu aveam 2-3mii de epuroi sa dau pe liniste in masina pe plastic de calitate si sigle ``mumoase``
                            Parerea mea ca pana acum loganu a facut niste masini cinstite... Adica uite-o domne ai pe ea 4roti un volan un motor nu faci frigu nu te ploua nu te ninge si in plus e cel mai bun raport pret/dotari...

                            Si scuzati-mi nervi dar azi am dat-o in bara la examen si trebuia sa ma descarc

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Cred ca va semana cu un Logan actual+modificarile de rigoare, si va avea marimea lui RX4.
                              , sunt cu ochii pe voi !
                              :thumbsup:

                              Comment


                              • #30
                                eu nu pot face rost de poze dar am auzit deja din n surse care miau fost clienti si nu numai ca se fac stopuri aici la elba in timisoara.
                                acu vreo juma de an am auzit ca va fi vreo 15000e si acum ca poate kiar 20mii.
                                eu zic ca e pe bune pentru ca una din surse ma informat si despre mcv si atunci nu am crezut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google