Ghiceste masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lancia? ...........
    Keep walking...

    Comment


    • Lancia si mai cum?

      Comment


      • Thema don K
        Attached Files
        Last edited by jonnie007; 29 October 2013, 21:14.
        Keep walking...

        Comment


        • lancia aurelia ?
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • bingo! ti-ai facut temele Costica!
            Keep walking...

            Comment


            • poftiti ceva greu :
              Attached Files
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • DKW Malzoni GT

                Comment


                • .....next.....
                  Attached Files

                  Comment


                  • Alo , copilu' , noi nu jucam cu programe ajutatoare de cautare. Probabil era una in parcare langa loganul tau si o stiai...

                    Pe viitor haideti sa fim mai corecti ca nu luam medalii.
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • Costi, verificarea se face simplu: o poza de pe strada, de dificultate medie. N-o ghiceste, zboara!
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Taiati fratilor din poza, modificati-o usurel in paint (2 - 3 linii pe ici colo) si cred ca nu va mai gasi google image nimic.

                        Voila: https://www.google.com/search?tbs=sb...4%83%20imagine

                        Taiat, mazgalit si intors. La revedere google image search
                        Last edited by Cezar; 30 October 2013, 16:48. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by Costi-bc View Post
                          Alo , copilu' , noi nu jucam cu programe ajutatoare de cautare. Probabil era una in parcare langa loganul tau si o stiai...

                          Pe viitor haideti sa fim mai corecti ca nu luam medalii.
                          n-ai Costica ce sa-i ceri...atat poate!
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Imi cer scuze de iesire ! Credeam ca va sta zile bune la ghicit. Nu ma pricep deloc sa modific pozele , dar o sa incerc ...

                            Am cautat-o si nu o stiu. e de peste ocean ? marca cunoscuta ?
                            Last edited by Costi-bc; 31 October 2013, 04:35. Reason: Automerged Doublepost
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • Va salut,

                              Este adevarat ca am gasit imaginea cu google si tocmai de aceea, pentru inlaturarea oricarei suspiciuni ar trebui ca pozele sa fie modificate de cel care posteaza.

                              Eu am puterea sa recunosc asta si imi cer scuze pentru neplacerile cauzate.

                              Mai departe, jignirile voalate si provocarile aduse de unii membri ai forumului - acestea nu le fac cinste, mai ales ca unii aplica pe forum un asa-zis ”regulament”.

                              Referitor la useri precum johnnie007 - chiar nu am nicio asteptare, de cateva zile imi vaneaza posturile, poate poate gaseste ceva cu care sa ma provoace sa reactionez ca pe maidan astfel incat sa primesc o sanctiune. E si asta o preocupare online...

                              Nu o sa mai deranjez in aceasta sectiune a forumului.

                              Spor la ghicit.

                              Referitor la masina postata mai sus ... producatorul este prezent in Formula 1, mai exact singura echipa pentru care ambii piloti au obtinut o victorie intr-un grand prix din sezonul 2013.
                              Last edited by LOOOL; 31 October 2013, 18:41.

                              Comment


                              • Sa fie Mercedes?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google