Ghiceste masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alooo ....Am intrebat daca e corect raspunsul meu ... Nu am vrut sa deranjez cu nimic ..

    Un 2017 plin de realizari si de bucurii va doresc !

    Comment


    • Corect. Scuze, n-am mai intrat de ceva vreme pe aici. La multi ani!
      Next please...

      Sent from my HUAWEI GRA-L09
      sigpic
      Always remember, you're unique, just like everyone else.

      Comment


      • 6117647684_large.jpg
        Ia sa vedem...

        Comment


        • RENAULT-ALPINE A610

          Attached Files
          sigpic
          Always remember, you're unique, just like everyone else.

          Comment


          • vw sp2 ? La Multi Ani !
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • .............
              Attached Files
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • Originally posted by Costi-bc View Post
                .............
                Peugeot quasar?
                Daca e corect, poate sa puna altcineva o poza

                Comment


                • Daca nu te superi, poti sa divulgi criteriile de cautare dupa care ai gasit caruta asta?
                  Asa, in eventualitatea in care un vecin nu are masina asta si o stii de mic.
                  Cautari ale imaginilor pe google stim toti sa facem, dar ne furam singuri caciula daca asa "ghicim" o masina.

                  Comment


                  • E o masina destul de comuna in judetul Dolj. Toate taxiurile din Craiova sunt Peugeot Quasar.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • Ne pacalesti. Taxiurile sunt obligate sa aiba 5 locuri minim

                      Comment


                      • Fane, numai prostii spui pe topicul asta... "Skoda Pixdaus", "minim 5 locuri". Trebuie sa aiba 4 usi, ca 5 locuri au si hatch-urile in doua usi.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Daca urmarim reviste si site-uri auto putem cunoaste si masini si concepte cat mai diverse. Mai ales ca sunt fan masini frantuzesti daca vorbim de europene.

                          Comment


                          • Am inteles, asa se explica.
                            Revista si nr din data, care este?
                            In 1984 cand se prezenta conceptul tu aveai, mai exact, cati ani?

                            PS: sper ca intelegi ca nu am nimic personal cu tine, de pun intrebarile astea. Pur si simplu nu-mi plac trisorii.
                            Poate nu e cazul tau, si esti intr-adevar pasionat de frantuzoaice.
                            Last edited by mr.K; 5 January 2017, 11:35.

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Am inteles, asa se explica.
                              Revista si nr din data, care este?
                              In 1984 cand se prezenta conceptul tu aveai, mai exact, cati ani?

                              PS: sper ca intelegi ca nu am nimic personal cu tine, de pun intrebarile astea. Pur si simplu nu-mi plac trisorii.
                              Poate nu e cazul tau, si esti intr-adevar pasionat de frantuzoaice.
                              Revistele si site-urile auto vorbesc doar de masinile momentului? Nu stiam
                              Oricum, Peugeot are un site intreg cu toate conceptele sale din anii 60-70 si pana la cele de acum

                              Comment


                              • Revistele si site-urile auto vorbesc doar de masinile momentului?
                                In cazul revistelor, cam da.
                                Exceptia o constituie un concept pe baza caruia se dezvolta o masina actuala.
                                Cat despre site-uri, normal ca nu.
                                Important e sa ajungi acolo cautand imagini pe google. Ai prins ideea, nu mai insist.

                                Daca e corect, poate sa puna altcineva o poza
                                Frumos ar fi sa faci chiar tu, daca tot ai ghicit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google