Ghiceste masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GMC ? Sau ceva cu M.... dupa sigla. Parca e un m scris de mana. Mazda ?

    Comment


    • Nici si nici, a fost facuta pentru Buick de W. L. Marr si construita in 19... in Flint, Michigan
      si se numeste Buick ....... si a ramas la stadiu de experimental sau concept avand un pret mare de productie
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • este un Buick Cycle Car din 1914, dar puteai sa te hotarasti)..19..inseamna sec XX iar la inceput ai zis sec XIX care inseamna 1800+. ma rog..nu conteaza..eu pun poza?

        Comment


        • CORECT ai prins pestele cel mare... ai dreptate bre nu observasi ca am scris XIX ca ramasesem cu gandu la 1914
          sigpic

          Comment


          • ok sa vedem..marca+model
            Attached Files

            Comment


            • cred ca este un jaguar

              Comment


              • Originally posted by armadylo View Post
                Dupa Dodge Polara a lu D-fens am cautat 15 min dupa asta care am puso o ora...

                ...pentru ca eu am pus masina,nu cositoare...
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • eu as zice aston martin, nu jaguar...
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • la aston m'am gandit si eu dar nu'mi iese la socoteala grila aia...
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • nici una nici alta..va spun ca este o marca nu foarte cunoscuta si putine modele.

                      Comment


                      • triumph nu-i, ca nu-i genul. aston healey ar putea fi, dar nu-mi dau seama ce modelul pacii...altceva nu-mi vine in minte. mg nu pare...austin healey, totusi, dar nu se leaga cu seria 3000, nici cu 100-le...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Firar ea de masina este englezeasca seamana cu simca si cu aston healey da nu tresare ai cumva si un spate?
                          sigpic

                          Comment


                          • am si spate..uite-l
                            Attached Files

                            Comment


                            • seamana cu WIESMANN GT model 2008

                              sigpic

                              Comment


                              • chiar daca gresesc, merg pe austin healey. spatele si linia laterala sunt clare, capota si masca aduc enorm cu healey-urile dinanii '60, doar partea din spate a cabinei nu prea "pusca".
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google