Ghiceste masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vitriol, daca tot l-ai 'curentat' pe colegu' asa de dimineata puteai sa ne lasi o masina E limpede ca ai avut dreptate in privinta BMW-ului
    sigpic
    Always remember, you're unique, just like everyone else.

    Comment


    • Originally posted by vitriol View Post
      D-FENS, te joci cu mine?

      BMW M1, la prima strigare!
      .................................
      Ceva frumos!


      Clar,suntem amandoi fani BMW,doua frumoase exemplare.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • Acum n-am eu ocupatie.
        Asteptam masina de la Vitriol, dar cred ca o sa apara la noapte, cand eu dorm. Ca maine am o zi plina.

        Comment


        • sa avem ocupatie astazi,pun eu o masina daca vitriol nu vrea,iar daca se supara ii cedez randul o data.....
          aceasta masina se fabrica de peste 50 de ani ,alte detalii la cerere....
          Attached Files

          Comment


          • Productie indiana?

            Comment


            • da,dar numele te rog...

              Comment


              • Hindustan ? Cred ca era o reclama la Peugeot 206.

                Comment


                • Hindustan Ambassador.

                  @ROY: si daca cineva ghiceste masina si apar si eu pe forum ca vreau sa pun o masina? Cum o dam?
                  Se pare ca e mai greu decat ma asteptam, o sa-l rog pe Streulea sa deseneze reglulile alea.
                  Ideea e ca dreptul/privilegiul/onoarea, de a pune o poza pe aceast thread, ii revine doar celui care a ghicit masina precedenta, altfel se creeaza haos.
                  Si faza cu asteptatul, ce pana mea, nu mai aveti rabdare? Nimeni nu sta 24/24 pe forum, posteaza cand are timp. Nu suntem pe alte programe de chat in timp real.
                  Deci:
                  - asteptati confirmarea.
                  - asteptati ca cel care a ghicit masina sa puna poza dupa confirmare.
                  Last edited by vitriol; 29 August 2010, 15:00.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • Ai fost mai exact, pune masina Vitriol.

                    Comment


                    • Urmatoarea masina...
                      Attached Files
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Hai sa nu ne suparam, e doar un joc. Vitriol, nu e vorba de stat 24 de ore pe forum, colegul radoo_21 a rezumat perfect care era ideea: vitriol, daca tot l-ai 'curentat' pe colegu' asa de dimineata puteai sa ne lasi o masina E limpede ca ai avut dreptate in privinta BMW-ului .
                        Oricum, cred ca trebuie sa pastram regula: doar cine ghiceste masina posteaza urmatoarea masina.
                        Randul tau.

                        BMW - 745i 1980?
                        Last edited by mr.K; 29 August 2010, 15:10. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Nu m-am suparat absolut deloc, am incercat doar sa ma fac inteles.
                          Nu e BMW 745i...
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • A fost la viteza, cred ca mai degraba e seria 6, E24 cumva?

                            Comment


                            • Aia e. Pune poza urmatoare.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • Ok. Sunt mai multi fani BMW pe aici.
                                Una mai aparte:


                                Sa pun si imaginea din lateral.
                                Attached Files
                                Last edited by mr.K; 29 August 2010, 15:34.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google