Ghiceste masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • producator: Tata Motors
    model: CityCat / AirCar
    Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

    Comment


    • Corect. Tata OneCAT/Air Car. Ideea e ca masinuta merge cu aer comprimat de aici abrevierea CAT.
      Intra in joc "legal" acum.
      Pune o masina, te rog.

      Comment


      • ce avem noi aici?
        Attached Files
        Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

        Comment


        • Datsun Roadster cumva?
          @vitriol,eu imi cer scuze daca am reusit sa te supar asa tare,jocul asta avea un ritm frumos facut,fara prea multe confirmari,daca erai sigur ca ai ghicit masina,puneai in acelasi post o alta masina pentru ghicit, sa nu o lalaim aiurea cu diferite confirmari...
          p.s.ce confirmare ai asteptat tu cand ai postat seria 6 bmw,daca e sa fim onesti si dupa regulament?

          Comment


          • nu, ceva din japonia ani 1960
            Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

            Comment


            • Honda S 600?astept confirmarea,respect regulamentul...
              Last edited by ROY; 29 August 2010, 17:31.

              Comment


              • corect. next please
                Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                Comment


                • vine baiatu...
                  Attached Files

                  Comment


                  • Originally posted by ROY View Post
                    ........................
                    @vitriol,eu imi cer scuze daca am reusit sa te supar asa tare,jocul asta avea un ritm frumos facut,fara prea multe confirmari,daca erai sigur ca ai ghicit masina,puneai in acelasi post o alta masina pentru ghicit, sa nu o lalaim aiurea cu diferite confirmari...
                    p.s.ce confirmare ai asteptat tu cand ai postat seria 6 bmw,daca e sa fim onesti si dupa regulament?
                    Nu-i nevoie sa-ti ceri scuze, oricum, sa stii ca apreciez. Iar cand am postat seria 6, am considerat ca era dreptul meu sa pun urmatoarea masina de la BMW M1, pe care mi l-a confirmat D-FENS.
                    Fara ordine si disciplina, ar fi haos in orice domeniu. Asta este parerea mea... Iar daca exista un regulament, este pus tocmai pentru a se mentine ordinea aia.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • Artega GT 2009, 3.6l V6, 300 HP ?
                      sigpic
                      Always remember, you're unique, just like everyone else.

                      Comment


                      • yep,next car please........

                        Comment


                        • Urmatoare va fi mai light asa.. asa sunt eu mai indulgent noaptea
                          sigpic
                          Always remember, you're unique, just like everyone else.

                          Comment


                          • Ops,Scuze nu luase poza.
                            Attached Files
                            Last edited by radoo_21; 30 August 2010, 00:29.
                            sigpic
                            Always remember, you're unique, just like everyone else.

                            Comment


                            • Bmw Z1.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • Ma gandeam eu ca te va atrage ca un magnet Aveti onoarea domnul coleg !
                                sigpic
                                Always remember, you're unique, just like everyone else.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google