Ghiceste masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa la prima vedere ar parea totusi un Bentley Speed Six 1926-1930. Asta sa fie?
    sigpic
    Always remember, you're unique, just like everyone else.

    Comment


    • Bentley Blower 1926 -1930?

      Comment


      • Bentley Blower ROY asteptam poza ta

        Comment


        • revenim mai aproape de zilele noastre...
          Attached Files

          Comment


          • Maserati cumva?

            Comment


            • Daewoo Veritas, copie dupa Mercedes C-Klasse.
              Last edited by aleXpeed; 7 September 2010, 02:57. Reason: Automerged Doublepost
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • raspuns negativ pentru amandoi......

                Comment


                • Holden ?
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Colegii de aici ma stiu ca nu-s suparacios, dar respect cateva reguli din bun simt. La postul 3451 Carmeloa pusese o masina si nu am primit macar confirmarea daca am ghicit-o sau nu. Nu ma interesa sa pun eu masina, vad ca sunt alte reguli ale topicului, nu mai pune cel ce ghiceste, decat cand ii da voie cel ce a pus masina.
                    Normal ca trebuie sa fie o fluenta a jocului, de aia am si evitat sa pun o masina vreodata inainte de weekend, pentru ca nu stau pe calculator decat rar si nu vreau sa tin jucatorii pe loc.
                    Scuze de off topic.
                    O zi buna tuturor!

                    Comment


                    • da toyota era....

                      Hai sa bag si eu ca un fel de regula(dar e doar o parere).....pentru ca sa nu fim nevoiti sa asteptam confirmarea de la cel care a postat masina pt ca se trezeste tarziu sau ca e plecat , sau ca nu are net,cel care intradevar o ghiceste,adica chiar este masina , sa ataseze site-ul de unde a gasit masina , sau o dovada concreta ca a gasit-o(se exclud pozele,)sau chiar si pozele daca masina este prinsa din alte unghiuri,pozitii,etc.asta e parerea mea.astept si ideile voastre pt o fluiditate mai mare a jocului.impatimitilor.
                      Last edited by Carmelo; 7 September 2010, 13:57.
                      Fara Semnatura.

                      Comment


                      • Dar era o poza de incalzire asa
                        ROY nu ne spui si noua cate ceva despre masina? O serie de sasiu ceva...

                        Mi se pare foarte corect Carmeloa..in 90% din cazuri gassti exact poza postata deci...de ce ar mai fi nevoie de confirmare. Eu votez pentru !
                        Last edited by radoo_21; 7 September 2010, 14:02.
                        sigpic
                        Always remember, you're unique, just like everyone else.

                        Comment


                        • Da mi se pare buna ideea ta Carmeloa si mi se pare corect odata ce omul are dovata sa posteze alta masina!

                          Comment


                          • @Niki,e ruda apropiata cu Holden,dar e din Germania...
                            poze ajutatoare...succes!
                            Attached Files

                            Comment


                            • Wow ..asta da masina..362HP
                              Bitter Vero 2008

                              http://www.webwombat.com.au/motoring...itter-vero.htm
                              Last edited by radoo_21; 7 September 2010, 14:44.
                              sigpic
                              Always remember, you're unique, just like everyone else.

                              Comment


                              • Mister elucidat nu am gasito nicicum! Asteptam alta poza!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google