Ghiceste masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ia sa va vad...
    Attached Files
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • ...seamana cu volga...

      Comment


      • seamana...dar nu rasare
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • adica trebuie sa fie americana de prin 50, ca de acolo era "inspirata" volga...

          Comment


          • E mai mica decat Volga...

            Comment


            • da...e mai mica...imi pare bine ca nu ati ghicit din prima...m-am straduit sa caut una buna
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • E o macheta de Skoda Octavia din anii '60
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • Bravo, bravo, bravo!
                  Hai si cu o masina ...sau asteptam confirmarea de la mumus?

                  Comment


                  • Pun una foarte usoara (nu caut sa va inchid)... pentru care nu astept confirmare - unii chiar au condus-o au fost destul de multe inmatriculate si in Romania.
                    Attached Files
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • Vad ca ati dat-o pe succesuri ale industriei auto din estul Europei...
                      Este un Wartburg 311 coupe, mi-am petrecut copilaria intr-unul ca asta, dar era sedan cu 4 usi, albastru, si tata l-a avut de nou in 1964. Motor in 2 timpi, 3 cilindri, 3 bobine si seturi intregi de bujii in portbagaj(se ancrasau in draci). Mai tarziu a venit pri '67 modelul 312 care nu a mai avut atatea probleme.
                      PS aia din poza este varianta Lux...
                      Last edited by detail; 7 June 2009, 22:48.

                      Comment


                      • vad ca chiar va pricepe-ti. Asteptam masina
                        Last edited by mumus; 7 June 2009, 22:53. Reason: Automerged Doublepost
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Originally posted by detail View Post
                          Vad ca ati dat-o pe succesuri ale industriei auto din estul Europei...
                          Este un Wartburg 311 coupe, mi-am petrecut copilaria intr-unul ca asta, dar era sedan cu 4 usi, albastru, si tata l-a avut de nou in 1964. Motor in 2 timpi, 3 cilindri, 3 bobine si seturi intregi de bujii in portbagaj(se ancrasau in draci). Mai tarziu a venit pri '67 modelul 312 care nu a mai avut atatea probleme.
                          PS aia din poza este varianta Lux...
                          Ce sa ii faci... cand am vazut skoditza, imediat mi-a filat lampa catre Warti.
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • ;)) faine erau cand eram copil...nici acuma nu m-as rusina cu una
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Originally posted by mumus View Post
                              vad ca chiar va pricepe-ti. Asteptam masina
                              Ce sa face-m daca ne-au placut scoala si masinile..
                              Hai sa trecem la chestii mai serioase...
                              Attached Files

                              Comment


                              • Bmw m1 1980?
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google