Ghiceste masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un concept Lotus.

    Comment


    • continentul este bun
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • All Lincoln Continental 4-Door Sedan versions offered for the year 1961 with complete specs, performance and technical data in the catalogue of cars.

        Comment


        • L.E: Sustin colegu' de mai jos..
          Last edited by maestrupiersic; 24 November 2011, 16:28.

          Comment


          • razvan si sorin, daca voua va place sa cautati sursa pozei masinii pusa la ghicit, inseamna ca nu sunteti indeajuns de pasionati de masini.

            Spor la google-it!
            Eu ma retrag.

            Comment


            • Mr.K fara suparare dar asa s-a jucat pana acum. se punea un post care adevereste ceea ce spui. iar forumul nu etse un servici unde stai din obligatie. se considera plimbarea pe forum o placere si o relaxare.

              sorin. nu trebuie sa pui si tu link-ul masinii care a fost deja ghicita. trebuie sa ghicesti ultima postare. pe aceea trebuie sa o justifici cu un eventual link. apoi daca este corect postezi o alta masina. simplu !

              de ghicit postul 10789
              Last edited by RAZVAN-005; 24 November 2011, 16:31.
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment


              • razvan, inainte nu ghiceai masinile nici daca ar fi stat 2 luni acum amandoi, dupa 2 minute ati ghicit gangania aia.
                Deci, scuteste-ma!

                De curiozitate, ce folosesti?
                PS: Daca-ti pun o poza facuta de mine, iti demonstrez ca te-apuci de cautat serios.

                Comment


                • se pare ca in perioada am mai mult timp de cautat... este vreo problema sau facem o limitare de acces : pe acest topic au voie doar : x, y, z, ... etc si in cazul acesta eu nu voi mai intra. uneori da mai ma inspir si din alte parti dar asa fac toti. nu imi spune mie ca exista cineva care cunoaste toate conceptele sau proiectela auto. uneori sunt postate fotografii care nu reprezinta o marca auto sub nicio forma si culmea sunt ghicite in minutul urmator.
                  te-as ruga frumos sa ramanem colegi si sa ne distram in continuare. o zi frumoasa iti doresc !
                  Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                  Comment


                  • uneori da mai ma inspir si din alte parti dar asa fac toti.
                    Aici te contrazic.

                    Comment


                    • Razvan!
                      Auzi, faptul ca esti bleu nu te face nici mai destept, nici mai important, nici mai apreciat de colegi in schimb vad ca esti mai arogant.
                      Vad ca din cei mai vechi pe aici nu mai joaca foarte multi. Chiar ma-ntrebam de ce, acum m-am lamurit.
                      Reiau: spor la tineye si altele!

                      PS: Eu ma distrez descoperind masini, nu POZE.

                      Comment


                      • vorbele caracterizeaza omul. eu nu te-am jignit asa ca rog frumos sa iti revizuiesti vocabularul. nu esti tu persoana care sa imi pui stampila cum si ce sunt. in deschiderea acestui topic nu s-au pus conditii despre cum va fi "ghicita" masina

                        si apropo tocmai te-ai ales cu un report. fara suparare ...
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • Atitudinea ta zice totul, te-ai suparat ca te-am ghicit, este?
                          Si co-organizatorii pot lua ban.

                          si apropo tocmai te-ai ales cu un report. fara suparare ...
                          Si tu. Fara suparare.
                          Last edited by mr.K; 24 November 2011, 16:55.

                          Comment


                          • Incetati va rog si jucati corect.

                            Comment


                            • am fost ultimul care a postat asa ca ramane valabila masina
                              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                              Comment


                              • Stai calm, a ta ramane la ghicit, nu-ti ia nimeni randul cum ai facut de exemplu cu conceptul din care a derivat Insignia, pe 16.11.



                                Noroc de faptul ca nu-s ahtiat sa postez.

                                Jucati domnilor. Care mai aveti chef.
                                Last edited by mr.K; 24 November 2011, 17:28.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google