Ghiceste masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai deblocheaza si pune poza...
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • Mai stau putin sa-mi vina inspiratia la ceva frumos, daca pune altcineva intre timp e OK...

      Comment


      • Hai ca a venit...
        Attached Files

        Comment


        • e un ferrari..da sincer nu cunosc modelul
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Pai abia de aici incolo incepe maiestria...

            Comment


            • un nou ferrari california ?
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • nu e california

                Comment


                • o fi dino ? ...sincer...n-am idee..nu stiu de unde naiba le scoate-ti....
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Am fost la Monte Carlo si i-am facut o poza...Glumesc!
                    Nu e nici Dino...

                    Comment


                    • ferrari 612 Sessanta astept sa vad daca e bine si pun dupa poza
                      (\__/)
                      (='.'=)
                      (")_(")

                      Comment


                      • Mai asteapta un pic, nu e sessanta...

                        Comment


                        • Ferrari GG50... dar parca era vorba fara concepte sau masini atat de tunate ca li se pierde esenta. Adevarul e ca masina e frumoasa.
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • Masina a fost prezentata ca un concept, dar realizata in 1 exemplar de strada -vezi poza - pentru Giorgetto Giugiaro, la a 50-a aniversare a infiintarii firmei lui (de acolo si numele). Masina a fost un caz unic, in care designerul si furnizorul de subansamble a fost si clientul...
                            Am pus masina cu toate ca nu sunt un fan Ferrari, datorita frumusetii acestei realizari, este de un design desavarsit atat la interior, cat si la exterior, fara a face rabat la cele 4 locuri ale lui 612 Scaglietti din care deriva ca sasiu...
                            LE pentru cine nu stie, Giugiaro este unul dintre cei mai mari designeri de masini si produse industriale, printre altele firma lui Italdesign a desenat Golf I...
                            Last edited by detail; 27 June 2009, 10:19.

                            Comment


                            • si deci cine pune poza?
                              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                              Comment


                              • O sportiva de serie mica, ce incearca sa copieze mai multe stiluri.
                                Attached Files
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google