Ghiceste masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca e o toyota...

    Comment


    • detail, eşti pe aproape. Vreau şi marca.

      Comment


      • Auto Matra Bagheera X fabricatie 1980
        Attached Files
        Ambition

        http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

        Comment


        • Nu e. Nici Matra. Mai aveţi?
          Last edited by MyKe; 6 May 2009, 23:25.

          Comment


          • ce marca vrei sa stii? MATRA a crescut din CAPRA, o firma aeronautica( ca si SAAB de altfel), primul model a primit un motor 1.1 Renault Gordini.

            modelul din poza exact cum a spus si Detail este o Matra Simca Bagheera 1973
            sigpic

            Comment


            • E Talbot.

              detail, pune poza!

              Comment


              • Chrysler a controlat firma Simca pana in 1978, cand ramura europeana a Chrysler a dat faliment, vanzand uzinele lui Peugeot. Peugeot a rebrand-uit modelele in fabricatie sau dezvoltare, cu numele Talbot sub care a produs pana in 1986. Ultimul model proiectat de Simca a fost de fapt Peugeot 309, iar ultimul model produs sub numele Talbot a fost utilitara J5 care se chema Talbot Expres. Asta ca istorie.
                Masina de la "Ghiceste..." a fost intotdeauna produsa de Matra, indiferent sub ce nume a produs...
                Urmatoarea:
                Attached Files

                Comment


                • este cumva volvo p1800 ?
                  sigpic

                  Comment


                  • Este p1800, faimoasa masina a lui Sfantul (Simon Templar) alias Roger Moore din serialul anilor '60.

                    Comment


                    • una frumoasa rau
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • Bine zici, frumos rau Jaguarul asta Xk120.

                        Comment


                        • dl detail aveti onoarea
                          sigpic

                          Comment


                          • eu credeam ca e bmw ) intradevar frumoasa rau
                            Ambition

                            http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                            Comment


                            • Pai atunci sa pun inca una, dar poate ca ar mai trebui sa ii lasam si pe altii sa raspunda, hai sa facem o regula, sa nu mai raspundem pentru o perioada noi doi mai repede de 12 h, sa zicem? Altfel vad ca facem o "bilaterala".
                              Masinile pe care le-am pus sunt extrem de faine, eu le aleg dintre masinile de referinta, tocmai sa mai vada si altii ca au existat si alte masini in afara de Volga, Wartburg, Lada si Dacia timp de 50 de ani, dar vad ca noi le cam stim.
                              Attached Files

                              Comment


                              • asa este dl detail . le ai bine de tot cu masinile vechi, am una pentru tine care sunt foarte curios daca o stii . oricum la asta ma abtin, deocamdata
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google