Ghiceste masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • seamana extraordinar de bine dar este doar inspirata din acea masina...numele designerului masinii este David Clash
    sigpic

    Comment


    • Pune urmatoarea masina, deoarece nu a ghicit nimeni. De altfel Deveaux Cars nu exista in site-urile oficiale de istorie auto (vezi de ex. Histomobile.com), iar masina nici nu are un nume deoarece este un produs unic al unui designer. Asa si Duster este mai "masina", o poti gasi la concepte pe orice site specializat.
      PS. Masina am mai vazut-o in ceva revista, dar nu stiam de unde sa o apuc, asa ca nu mi-am batut capul cu ea, nu e o masina clasica...
      Uitandu-ma pe site am vazut ca a vandut doua masini omul, si construieste inca trei de vreo doi ani...
      Last edited by detail; 14 May 2009, 01:37.

      Comment


      • revin, dupa ce postasem masina cu numele ei in poza

        LE: darkside, aia e, dar taci daca vezi ca-s handicapat, nu mai semnaliza si altora
        Attached Files
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • D-aia ma miram...dar oricum am vazut-o si la TV...gata! Tac
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • am vazut si eu numele site-ului, dar as juca necinstit daca as spune
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by detail View Post
              Pune urmatoarea masina, deoarece nu a ghicit nimeni. De altfel Deveaux Cars nu exista in site-urile oficiale de istorie auto (vezi de ex. Histomobile.com), iar masina nici nu are un nume deoarece este un produs unic al unui designer. Asa si Duster este mai "masina", o poti gasi la concepte pe orice site specializat.
              PS. Masina am mai vazut-o in ceva revista, dar nu stiam de unde sa o apuc, asa ca nu mi-am batut capul cu ea, nu e o masina clasica...
              Uitandu-ma pe site am vazut ca a vandut doua masini omul, si construieste inca trei de vreo doi ani...
              da dl Detail masina este doar inspirata dupa cele ale anilor '30, am gasit-o din intamplare o data cautand altceva si mi s-a parut foarte interesanta si dupa aceea am gasit si un articol in care dadea mai multe detalii frumoasa masina Seba dar ma abtin.
              sigpic

              Comment


              • Din cate stiu eu se numeste Noua Dacia HiperNova. productie 100% romaneasca. Masina a fost construita pe platforma daciei supernova avand aceiasi mecanica. Masina a fost prezentata la Siab... am vazut-o. E frumusica
                Last edited by r3duc; 14 May 2009, 15:04.
                Ambition

                http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                Comment


                • da, s azicem ca ai ghicit. platforma e de supernova, masina se numeste de karaso simplon hai baga poza, din partea mea. oricum eu am postat ca cel care trebuia sa puna masina n-a facut-o si am zis sa nu stea topicul degeaba...
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Urmatoarea masina. am uitat sa-i sterg numarul )
                    Attached Files
                    Last edited by r3duc; 14 May 2009, 15:20.
                    Ambition

                    http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                    Comment


                    • cenzureaza repede numarul si schimba numele pozei
                      sigpic

                      Comment


                      • ce ma bucur ca azi nu-s singurul tolomac de pe forum
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • blenheim?
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • de karaso?
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • ee nah haide-ti ghiciti marca odata ca e simplu... ce sa fac, eram cu capul in alta parte. Seba nu-ti fa griji ...niciodata nu esti singurul tolomac ... tot timpul se gaseste altul mai mare )
                              Ambition

                              http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                              Comment


                              • Bai, am fost 3 zile-lumina la un curs si numai prostii faceti. Puneti macar numele intreg si link-ul catre producator, oricum poza e luata de pe site-ul oficial al producatorului www.bristolcars. Oricum o masina de referinta acest Blenheim3...referinta pentru masinile englezesti care "sucks"...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google