Accident BUCURESTI!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Cea mai mare tampenie,numai in Romania vezi asa ceva.Sa faca cineva asa ceva in state de exemplu ca puscaria il mananca.Totusi a luat viata a doua persoane,si nici celei de a 3-a nu ii este prea bine.Pacat.Dumnezeu sa-i ierte.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Unui asemenea on eu nu i-as mai da niciodata permis. Nu mai are voie sa conduca.

      La noi in Romania este legea prea ingaduitoare. Eu daca as fi in locul politiei si te-am prins cu 50 km/h peste limita legala , cel putin 1500 lei amenda si permisul suspendat 1 an. Sa vezi atunci cum s-ar mai cumintii dintre astia care fug ca nebunii si omoara oameni nevinovati. Asta e parerea mea. Si inca o chestie, ai permis de curand? Cel putin 1 an (ca incepator) sa nu ai voie sa conduci masini ce au motoare peste 50 cai putere. Sunt prea multi pustani cu bolizi ce omoara oameni nevinovati.

      Comment


      • #18
        Apropo, stie cineva ce s-a mai intamplat cu acest caz? A patit ceva cel ce a produs tragedia?

        Comment


        • #19
          ce e asa mare interes , dupa atat timp ?

          Comment


          • #20
            Niciun interes, doar ma uitam prin abonamentele mele vechi si am obesrvat acest topic. Oricum uitasem de el. Ma interesa asa ca chestie, ca stiu ca in Romania nu prea pateste nimeni nimic in asemenea situatii. Vezi accidentul din Calea Floreasca, vezi accidentul lui Huidu, si multe altele.

            Comment


            • #21
              pai si atunci ce te mai mira...aia e tara in care traim

              Comment


              • #22
                Iar se doarme in loc sa se inchida topic-urile vechi. Dar avertismente se dau la greu. bun asa
                Oricum, chiar a fost aiurea faza sa intrebi dupa 3 ani ce a patit ala )

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google