Numere de telefon ale Loganistilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    0752313155____Radu...Oras.Vaslui.....Judet.Vaslui.

    Comment


    • #17
      Originally posted by gusi View Post
      Daca ati completa corect "fisa" de la "panoul de control al utilizatorului", ati vedea ca exista si posibilitatea sa va postati (daca doriti) si numarul de telefon! Fara sa fi deschis o noua discutie!
      @gusi- cred ca nu ai citit titlul threatului meu..........Daca tu te duci in alt oras, si stai o perioada de vreo cateva ore acolo,sau doamne fereste ai vreo problema in vreun oras,in care nu cunosti pe nimeni, ce faci atunci?....Aici ai la indemana,acele POSIBILE numere de telefon,care te-ar puate ajuta,indiferent de problema pe care o ai. Se pare ca nu ai vazut interviurile date de noi Organizatorii de Intalniri,din zona Moldovei, la cea de-a 2a intalnire a loganistilor.
      In asta consta ideea mea,oriunde ai fi, si orice problema ai avea...Consider ca un numar de telefon de aici,iti poate fi de folos.
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • #18
        Cristi...
        Domnul Gusi a zis ca daca am pune numarul de telefon in profil, am putea sa le vedem la vizualizarea profilului fiecarui user.

        Comment


        • #19
          @tweety-Eu am inteles asta,dar ca sa gasesti un nr de telefon.....In cazul in care ai vreun fel de problema.......Aici il poti gasi cel mai repede..Parerea mea.
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • #20
            Asa am zis si eu mai sus

            Comment


            • #21
              Incetati cu off topicul!
              sigpic
              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

              Comment


              • #22
                Popescu Valentin-Timisoara
                0745/092042 sau
                0770/248845

                Comment


                • #23
                  OK! Daca ziceti ca e mai usor asa... CALARASI-Victor-0729.754.100
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • #24
                    Laurentiu Gradinescu , Bucuresti , 0728.94.94.26 / 0740.05.69.06 / *0731.94.23.09 (campus)
                    Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Laurentiu : 0747.151.336, Bucuresti
                      B92MHO

                      Comment


                      • #26
                        Dar cu ce ne ajuta daca ne stim nr de telefon? O sa fie si la noi cum e la taximetristi? Daca ne cafteste unu, dam repede un telefon si vin ajutoare?
                        Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Usurelu...Daca vrei postezi, daca nu..NU . NU cred ca trebuie sa se dea prea multe argumente!
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • #28
                            Am postat mai sus.
                            Sa inteleg ca nu stii sa dai un raspuns?
                            Last edited by darksid3; 13 November 2008, 13:01.
                            Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Nu faceti flame acum pe tema asta.Se poate intelege gresit, foarte usor, pe forum!
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • #30
                                re

                                laurentiu 0734795232 targoviste

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google