Schimbare Roti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Schimbare Roti

    am o intrebare.mi-am luat cauciuce de iarna.Vreau sa stiu daca trebuie sa fac si directia...sau numai echilibrare?
    astept raspuns urgent !!
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

  • #2
    doar echilibrare.

    Comment


    • #3
      am inteles multam fain !
      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

      Comment


      • #4
        sa imi fac probleme daca ala de pe spate arata ceva de genul??
        E pe cauciucul din spate si atat...e singurul..acolo unde am incercuit este oleaca iesit in afara...are ceva?? ca sincer nu stiu...dar....na....prefer sa aud pareri.....
        Attached Files
        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

        Comment


        • #5
          nu ai vazut cand le-ai cumparat? acea portiune pare a fi defect din fabrica. este partea unde s-a lipit calea de rulare, cu partea laterala. nu cred ca ai de ce sa iti faci griji. sa fie presiunea corespunzatoare in avelopa. ar fi fost bine sa te uiti si prin interior sa vezi daca este la fel sau este normal.
          sigpic

          Comment


          • #6
            interiorul este ok...aseara le-am pus pe masina...interiorul nu are pb..ca m-am uitat....
            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

            Comment


            • #7
              cred ca este doar surplus de material. cat ai garantie?
              sigpic

              Comment


              • #8
                sunt cauciucuri noi?sau reesapate?acela e un defect din fabricatie.parerea mea e sa ai grija la presiune,punele pe spate si verificale periodic sa nu ai surpreize pe parcurs sa se desprinda

                Comment


                • #9
                  eu cred ca sunt reesapate! daca ai garantie eu zic sa te duci sa le schimbi...
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • #10
                    Daca ai garantie pe el mai bine ai face sa te duci cu el inapoi sa ti-l schimbe, eu sincer nu as umbla cu un cauciuc care sa arate asa,si daca e surplus de material sau eu stiu ce,decat sa ai senzatii tari la volan, mai bine nu !
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      oricum sunt puse pe spate.............si presiunea inca nu i-am facut-o....doar le-am montat...si repede la servici....diseara echilibrare si presiune si iau legatura si cu......persoana de unde le-am luat.
                      si da cele de pe spate sunt reesapate
                      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                      Comment


                      • #12
                        Si eu zic ca nu ar trebui sa te risti si sa mergi cu asa cauciucuri! fie ca sunt pe fata sau pe spate... Parerea mea!!!
                        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google