Gest Nobil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gest Nobil

    Salut fratilor loganisti, credeti ca am putea sa donam fiecare 10-20-30ron, fiecare cat avem si sa facem niste pachete, ceva sa facem de CRACIUN cativa copii neajutorati fericiti ??
    sigpic

  • #2
    Am putea .
    B -X X - DDF x 2

    :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

    Comment


    • #3
      asta se practica si la alte cluburi de masini. dar la bani trebuie sa aiba acces cineva de incredere.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Chestia asta trebuia facuta cu 2 - 3 saptamani inainte. Acuma cu 3 zile inainte de craciun deja nu mai e timp. Nimeni nu o sa alerge sa adune bani, sa stea la cozi si sa cauta sa faca pachetelele. Cumparaturile cu 3 zile inainte de Craciun sunt un adevarat sport extrem ... tre sa stai mult prea bine la capitolul nervi, rabdare si timp liber.

        Comment


        • #5
          Asa e.V-ati trezit tarziu....
          sigpic

          Comment


          • #6
            Sunt de acord cu chestia asta. Eu am de dat un PC. Si la ce copii v-ati gandit sa facem surpriza de Craciun?
            Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

            Comment


            • #7
              daca Craiciunu' asta l-am ratat, putem sa facem chestia asta de Pasti

              Comment


              • #8
                E o idee buna, numai sa ne organizam din timp

                Comment


                • #9
                  Ce fain era de se gandea cineva inainte de intalnirea de la DEVA...fiecare sa fi adusa ceva de acasa ce nu ii mai foloseste si o suma de bani si mergeam la o casa de copi din deva sau din apropiere
                  ...de doi lei :p

                  Comment


                  • #10
                    Si uite asa vom stabili citeva prioritati certe ale intilnirilor LOGAN CLUB care vor ave loc anul viitor. Ce ziceti???

                    Comment


                    • #11
                      Eu cred ca daca vreti sa faceti asa ceva,nu e nevoie de un fond central,unic si eventual urias.Poate ca ar fi bine sa afisati la intalnirile locale un anunt in care sa spuneti ca fiecare doritor sa vina cu bani,obiecte sau alimente si care sa fie duse in aceeasi zi undeva.Ei,acest undeva cred ca ar trebui sa fie prima grija,pentru ca fiecare loc are nevoi proprii si specifice.Casa de copii,de batrani,sau scoli /centre pentru handicapati,toti au nevoie de cate ceva tot timpul anului,nu doar pe 24-25-26 decembrie.Si se prea poate ca pentru un calculator cineva din lc din care faci parte sa stie pe cineva care isi doreste si sa nu-si permita,nu neaparat un copil.Ideea ar fi sa gasiti persoana-persoanele care au nevoie de ajutor si apoi sa faceti ce credeti ca se poate face,fiecare oras/judet acolo local,si nu unul din Calan,altul din Bacau,celalalt din Cluj si n-o mai facem ca de fapt e marti.E greu pana vezi surpriza aia placuta pe fete necajite si o sa va placa pe urma.Nu e greu.Hai la multi ani!si sa va ajute Dumnezeu!
                      Last edited by bbogdan; 24 December 2008, 20:30.

                      Comment


                      • #12
                        pentru Pasti o sa am eu o propunere deosebita, sper sa fie bine primita de loganistii bucuresteni(si pt altii daca pot ajunge la Buc.). o sa spun la momentul potrivit.

                        Comment


                        • #13
                          Cu toate ca mai este pana la Paste ar fi bine sa vb din timp .
                          B -X X - DDF x 2

                          :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                          Comment


                          • #14
                            sigur ca da, o sa spun din vreme, sa fie timp de pragatiri. cu 3 saptamani inainte o sa anunt. e ceva ce nu s-a mai facut, din cate stiu, este necostisitor si nu prea greu de aranjat.

                            dar de efect. tinem aproape
                            Last edited by toba; 28 December 2008, 09:22. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google