loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DYA91 View Post
    @bbogdan nu mai fi asa linistit ca mama de fiecare data la intrebarea "sigur asta e tata???" raspunsul ei este "nu stiu sigur..era intuneric?!!"..cine stie cand a fost mama la mareasa ca poate suntem rude
    Dya,sunt linistit pentru ca ai facut 18 ani,deci nu am griji d-alea care conteaza.Ce-i drept,daca faci si nunta chiar nu ma doare la cap.De-o lacrima prefacuta de bucurie o sa fiu eu in stare!Am fost acum cateva luni la teatru,la "Singuri in noapte",si am luat lectii!

    Comment


    • @bbogdan nu mai da Quote la ultimul post.

      din pachate sunt singur acasa , fetele sunt in spital, sub supraveghere,analize,etc
      sigpic #

      Comment


      • @adimrv-ce au patit?

        Comment


        • a mica (de 20 zile)sa simtit rau, am dus-o la spital si ii facem analize,medicamente,teste,etc
          asteptam rezultate de la analize
          sigpic #

          Comment


          • Adi,nu o fac intentionat,se mai intampla.Sorry.
            Sper ca fetele tale sa vina acasa repede ca sa te faca sa-ti fie dor de liniste.Ia imagineaza-ti ca ai mei mai pleaca la cumnata-mea,si mai e si jumatatea mea de servici,imi vine sa ma urc pe pereti,si stiu ca sunt bine.Cand nevasta mi-a spus ca a gasit fetita cu termometrul cu mercur spart,in gurita,era sa o bat.Pe nevasta.Cand s-a nascut nepotelul meu,cu cinci ani inaintea alor mei,aruncasem termometrele cu mercur la gunoi,ca sa nu existe nici macar posibilitatea de a se intampla asa ceva si ea imi spune ca a avut tot timpul un termometru din ala in trusa lor,dar nu il folosise niciodata.De-aia spun eu ca uneori femeile sunt inconstiente.Din fericire,mercurul din termometre nu este toxic.Atunci am fost la margine de tot cu nervii.Ca ca de obicei,cand parintii sunt dusi are grija Dumnezeu si Maica Lui de copii.

            Comment


            • in momentul acesta ma doare sufletul,imi dau viata pt fetele mele, mai ales pt cea de 20 de zile.
              ps. in acest moment plang...............si ma gandesc.
              sigpic #

              Comment


              • Sa speram ca nu e nimic grav...multa sanatate la amandoua si sa ne tii la curent cu starea lor de sanatate si cu rezultatul analizelor...

                Comment


                • adimrv ca o consolare...si al meu a avut burtica umflata si incordata cam prea mult,trecusera cam 2 zile de cand nu a facut,cu tot cu ceaiuri;dar cu un sfert de supozitor umflatura sa transferat in pampers (mai sa nu aibe loc),deci posibil sa nu fie nimic grav,dar asta este cum bebelu nu poate sa spuna ce si cum te sperii putin...
                  Eu asuprit-neasuprit cand vine vorba de tot ce tine de familie am incredere in sotie mai ceva ca in mine(si pana acum nu m-am inselat...probabil daia s-a si marit increderea)...deci mai mult asuprit si (cum am mai spus) fericit pana acum...ce o mai fi om vedea .Oricum si noua(la barbati) ne place sa ne vaitaaam(ca tzatele )...poate unii pe buna dreptate.
                  bbogdan...oricum...ca ai zis de termometre...cica nu se mai gasesc in farmacii cele cu mercur(toxic sau nu),au numai electronice/digitale...
                  Last edited by viorelu; 21 December 2009, 22:33.

                  Comment


                  • @DYA91 multumesc frumos, sa speram ca totul va fi ok.
                    sigpic #

                    Comment


                    • Adi,poate in momente de-astea afli cu adevarat ca esti tata.Roaga-L pe Dumnezeu putin pentru dragostea ta mica si se rezolva.Ai putina credinta.
                      Stii ce simpatic imi esti?Astia plangaciosi sunt oameni curajosi, ca au curajul sa o spuna.Vezi ca o sa ai de plans cand o sa se marite fiica-ta cu unul pe care aproape sigur n-o sa-l suporti,fie numai si pentru ca iti va lua si ultima femeie pentru care esti cel mai tare chiar daca esti un ghiuj ramolit.
                      Viorelu,termometrele aruncate-acum 10 ani(varsta nepotului),iar treaba cu fata mea e de acum vreo patru ani,si termometrul era cumparat mai de mult.Termometrele digitale sunt cam de doi bani,din cate am auzit.

                      Comment


                      • pai pt baieti ma inarmez , eu stiu ce am facut cu fetele
                        sa speram ca totul v-a fi ok.
                        sigpic #

                        Comment


                        • Tu vorbesti de ceea ce ai facut tu cu fetele?Uita-te ce au facut ele din tine!!!Si sunt la inceput,stai sa te joace pe degete bine!Eu am intarire un voinic,altfel dormeam afara pe stergator,in locul cainelui!

                          Comment


                          • @bbogdan tu ce propui sa fac ?
                            sigpic #

                            Comment


                            • Eu propun sa faci si un baietel ca sa ai intariri ca @bbogdan

                              Comment


                              • pai in primul rand sa-mi fie fetita ok, iar dupa aia fac un baiat
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google