Montare Stroboscoape In Faruri/proiectoare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Poza cu metoda pentru care am optat ca sa le montez... sunt lipite pe oglinda farului exact sub bec... am scos firul pe langa bec, prin mansonul de cauciuc si dupa aia l-am conectat...
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • #32
      cunosc pe cineva care le are montate tot in faruri, dar nu sunt lipite, iar intrerupatorul este in stanga scaunului soferului. nu au existat niciun fel de probleme desi au ramas aprinse intr-o zi aproximativ 9 ore.

      Comment


      • #33
        varianta asta a fost cea mai simpla... as fi preferat si eu sa le montez fara sa le lipesc insa trebuia sa gauresc farurile... nici asta nu era o problema insa are dublura de plastic si e greu de tot de realizat. Eu am pus intrerupatorul in stanga manetei de viteza cam in pozitia in care este bricheta in partea cealalta... Am pus un intrerupator care se aprinde in acelasi timp cu pozitiile... m-am chinuit ceva dar a meritat... arata f bine si nu se vede ca adaugat dupa aceea.
        sigpic

        Comment


        • #34
          unde pot gasi de cumparat frumusetile alea de care vorbiti? si cam cat costa perechea sau bucata.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google